Има ли мами от Гоце Делчев?

  • 2 328
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Здравейте. Има ли Гоцеделчевски мами във форума? Пишете.

# 1
# 2
  • Мнения: 1
има има как да няма Party

# 3
  • Мнения: 67
Има има .....................и какво правим
Преди няколко години пак имаше тема, ама бързо, бързо изчезна.Дано тази е по-сполучлива, аз ще пиша с удоволствие. А вие?!  bouquet

# 4
  • Мнения: 199
И аз ще се местя при вас другия месец,така че ме бройте! WinkАко искате да понапишем туи-онуи за себе си и децата ни.Аз съм Милена и имам дъщеричка на 2год.и 2мес.Казва се София.Ще живеем в района на поликлиниката(29та).За сега-толкова.Ако има въпроси-моля! Laughing

# 5
  • Мнения: 199
Сега ми хрумва,че вие май за град Гоце Делчев питате.Еееее,аз за квартала в София си мислех....

# 6
  • Мнения: 5
Ха,наи-после малко раздвижване  Mr. Green
Как сте моми4ета? wavey

# 7
  • Мнения: 199
Добре сме!Аз така и така се записах-та ще се включвам. Wink Joy
Току що ми се случи нещо много весело и ще ви го разкажа.Гледахме с малката Палечка и аз взех блокче и моливчета да я нарисуваме.Постарах се и като свърших тя ми вика:"Мамо това не Палечка,това-вещица".Да ви кажа така се развеселих.... hahaha

# 8
  • Мнения: 5
 Mr. Green   "Мамо това не Палечка,това-вещица"
Ами зна4и добре си се справила hahaha По-откровени хора от децата няма-та вярваи и на дащеря ти hahaha На колко годинки е?
ХАиде бе народе раздвижете малко темата newsm47
Каде сте-на по4ивка може би? Simple Smile

# 9
  • Мнения: 199
Malica,на 2.2год.е.Съсипва ме всекидневно... Joy Ние на почивка(морска)това лято още не сме ходили.Правиме ремонт и не можахме да отидем никъде за повече от 2-3дни.От няколко дни обсъждаме кога да отидем.И къде.Някакви предложения за морето?
Напишете и вие повече за вас и децата! Hug
А аз така и не разбрах темата за града или квартала е. Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 11
За гр. Гоце Делчев ли става въпрос или за квартала

# 11
  • Мнения: 199
Аз лично за квартала си мислех... Rolling Eyes Wink

# 12
  • Мнения: 21
само това ли сме,или забравихте за темата аз чак сега е намерих  bouquet

# 13
  • Мнения: 199
не сме я забравили,но никой не пише. Rolling EyesТи в кой район горе-долу живееш?

# 14
  • Мнения: 539
не сме я забравили,но никой не пише. Rolling EyesТи в кой район горе-долу живееш?
Е как ето ме HugКак сте момичета?Моята тема бързо угасна.Аз съм в Стрелбище,бях включила и Гоце Делчев,ако става въпрос за квартала LaughingЛека вечер,надявам се до утре  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт