Как да махна надрасканото от малката?

  • 2 127
  • 31
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 277
Здравейте, днес малката ни хулиганка надраска гарнитурата (изкуствена кожа) с химикалка  Rolling Eyes Пробвах с веро и даже с  Меглио но нищо не стана, дори и не избледня. Помагайте защото пораженията са сериозни  Shocked

# 1
  • Мнения: 4 380
Спирт. Когато надраска себе си с какво го махаш?

# 2
  • Мнения: 950
Опитай с гъбата на Сано  Peace

# 3
  • Мнения: 5 593
Пробвай с Перилис за петна.Аз скоро почистих коректор от дамаската на дивана с този препарат и съм много доволна,а и не е скъп,около 2 лева струва.

# 4
  • Мнения: 2 480
Със спирт става, но веднага, същия ден! После не!

# 5
  • Мнения: 1 441
Опитай с гъбата на Сано  Peace
Именно - вълшебна е тази гъба  Peace

# 6
  • Мнения: 4 187
Опитай с гъбата на Сано  Peace
Именно - вълшебна е тази гъба  Peace


Ето така изчистих драсканиците на Рая от дивана  Peace!

# 7
  • Мнения: 1 632
Опитай с гъбата на Сано  Peace
Именно - вълшебна е тази гъба  Peace
За кожа и аз това препоръчвам! Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 7 980
Пробвай със сапун, намазан на гъба. Вкъщи бях счупила червен лак върху гарнитурата (тъмно кафява), та се наложи с лакочистител, но ако е светла кожата, не знам да не се замаже от спирт или лакочистител...

# 9
  • Мнения: 2 926
Гъбата на Сано.
Спирта също ще се справи, но дали няма да повреди кожата  newsm78

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 277
Благодаря ви момичета страшни сте  Hug bouquet Ще пробвам всичко което сте казали и ще пиша за резултата  Peace Понеже за първи път чувам за тази гъба на Сано можете ли да ми кажете как се ползва и дали я има навсякъде по магазините  Rolling Eyes

# 11
# 12
  • Мнения: 3 211
аз много успешно чистя драсканици с мокра кърпичка. има едни специални за ученици.

star, откъде във Варна купуваш тази гъба?

# 13
  • Мнения: 1 046
Ако пробваш с лакочистител, като преди това естествено на някое по-скрито местенце, да видиш дали няма да повредиш кожата. Напоследък доста от произведенията на малкия, открити на невероятни места успешно премахвам директно с него.

А за гъбата на Сано, аз си я взимала и от Пикадили и от много от малките магазинчета за домашни потреби, а също съм я откривала и в бебешките борси.

# 14
  • Мнения: 3 251
Най-лесно се маха с АМБ - разредител за бои.

Общи условия

Активация на акаунт