Болки в колената

  • 3 034
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Здравейте мами, би искала почерпя информация от вас.
майка ми страда от известно време от болки в колената и всеки ден пие Диклак , зашото иначе не може да ходи.Прбва с какви ли не свешички и лекарства, но то пък и хич не е хубаво да пие Диклак всеки ден.Постоянно реве милата и незнам как да и помогна.Лекарите кават , че така ще си е , няма лек. Shocked Чудя се дали наколенките на д-р Ливай биха могли поне да облекчат нещата или са поредната измама на бг пазара? newsm78
Тя има и доста килограми, но е и факт, че от лятото досега посвали килограми, но има и още за сваляне и се чудя , ако някой знае лек или наколенки, моля да сподели, че ми се къса сърцето , като ягледма как се мъчи и охка, само като изпие диклака и минава болката!Благодаря ви момичета предварително!

# 1
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 217
Браво на лекарите, браво! То приказките им са все такива обнадеждаващи, успокояващи. #2gunfire Лечение може и да няма, ама те дори не са й предложили изследвания, диагностициране, лекарства.

Мими_то, води майка си на ревматолог. С Диклака така може да изкърви, че в чудо да се видиш.
Свалените килограми облекчавам донякъде НАТОВАРВАНЕТО на ставите, но не и болката в тях. Моят мъж ползва известно време такива наколенки, не му повлияха почти никак, но  при него възпалението беше много силно. При майка ти може да повлияят. Има някакъв помощен ефект.
Понеже са скъпи опитай с някакъв магнит и ако се повлияе купете наколенките. Но не повече от 20 минути на ден.

Отидете на друг лекар, повярвай, тези неща не бива да се занемаряват. Има и други лекарства освен Диклака. Той обезболява ефикасно, но при по-дълъг прием се скъсява времето от хапче до хапче. Влез в темата ПОМОЩ Ревматоиден артрит в много ранна възраст. На последната страница Ани е дала рецепта за такива болки с гасена вар и мед. Звучи ми реално.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174596.915  за това ти говоря

# 2
  • Мнения: 4 187
Мои близки са доволни от наколенките на Ливайн, но все пак зависи какъв точно е проблема.

Общи условия

Активация на акаунт