Встъпване в длъжност "президент"

  • 664
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 431
В момента се предава на живо встъпването в длъжност на новия американски президент Обама. Любопитно ми е какво мислите за церемонията. На нас вкъщи ни заприлича на кралска коронация, чак ни досмеша - само короната липсваше.
Вие сте Peace

# 1
  • Мнения: 2 229
Нямам СНН и гледах само някакви откъси по БТВ и Нова, така че почти нищо не видях от церемонията. Направи ми впечатление, че жена му е много хубава, а момиченцата им са големи сладури!

# 2
  • Мнения: 25 448
Не гледам, само чух по новините как цяла Америка била в истерия как щели да бъдат облечени...
Ми що да не истерясват - колко пари са това от джоба на данъкоплатците!  Hug
Пък колко зеленки ще гушнат коментаторите, според които роклята на госпожа Обама е най-жизненоважният проблем на света...  Whistling
Съвсем като "Какво е искал да каже авторът?" в часовете по БЕЛ.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 229
...
Пък колко зеленки ще гушнат коментаторите, според които роклята на госпожа Обама е най-жизненоважният проблем на света...  Whistling


По Нова нещо коментираха как можело да е на толкова високи обувки, че да се изравнява с Обама. Joy

# 4
  • Мнения: 2 196
Не гледам церемонията, обаче днес съм се смяла с глас на две много симпатични баби.
Едната обясняваше, че днес щял да встъпва в длъжност новият американски президент Осама. Laughing

# 5
  • Мнения: 25 448
По Нова нещо коментираха как можело да е на толкова високи обувки, че да се изравнява с Обама. Joy


Голяма трагедия, да.  Confused

# 6
  • България Сливен
  • Мнения: 245
За мен церемонията беше прекрасна! Много внушителна и величествена, каквато е и самата Америка.

# 7
  • София
  • Мнения: 958
За мен пък е по - интересно каква личност е той и как ще се справи с амбициозните си задачи.

Има харизма, добър оратор, изглежда да има ясен план, както и добродетели.

Всичко важно и съществено предстои.

# 8
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Изобщо не ме интересува церемонията.

# 9
  • Мнения: 113
Церемонията беше интересна...мда....
Хубаво е в нея да се види и символиката, приемствеността, идеите, които радват американците....
Но като цяло човек трябва да бъде поне мъничко информиран за какво става въпрос, за да не се заглежда само в перфектно подбрания тоалет на М.Обама (това важи за много от официалните събития и протокол). Вчера моментът беше емблематичен не само за историята на САЩ, но и в световен план.

Общи условия

Активация на акаунт