Относно пола на бебо

  • 2 093
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте.
Тъй като предната седмица бях на фетална морфология-бях на 19 седмици и 3 дена и доки каза 99% момиче,тъй като до 21 седмица слизали тестисите и затова не било сигурно newsm78 някой от вас знае ли нещо такова-аз лично не бях чувала.но най-важното е,че всичко е наред с бебо и от това по важно няма Hug

# 1
  • Мнения: 160
на мен ми казаха в 17 седмица,че ще е момче при обикновен преглед с ехограф.тестисите слизат по-късно,но бубата ясно се видя как стърчи Laughing

# 2
  • Мнения: 46 434
Според мен гледат отганите вътре - яйчници и т.н., не разчитат на буби Simple Smile

# 3
  • Мнения: 636
Според мен гледат отганите вътре - яйчници и т.н., не разчитат на буби Simple Smile

Точно на буби разчитат  Grinning Имам две много ясни снимки със стърчащи пишки. Като няма нещо така да стърчи, значи е момиче

19-та седмица се вижда много добре какъв е полът.

# 4
  • Мнения: 4 555
Доколкото знам, ако е момче, това може много по-рано да се каже със сигурност, но ако е момиче, е по-добре да се изчака, преди да се каже 100%.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 14:58 от Ескарина

# 5
  • Мнения: 9 814
С първата ми бременност познаха пола на бебето в 16 г.с. на обикновен ехограф.
Сега предположиха със сигурност до 80%, че е момче още в 12 г.с., в 17 г.с. го потвърдиха пак на 80% на обикновен ехограф.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
Чела съм, че тестисите при момченцата слизат около 2 месеца преди раждането, а при някои и след това. Когато ми казаха пола в 18 г.с., докторката ни показа скротума, където в последствие щели да слязат тестисите (не че различих нещо). Не претендирам за компетентност, просто такива спомени имам. Може и да бъркам Crazy
Какво значние има толкова? Като родиш, ще разбереш със сигурност. Wink

# 7
  • Мнения: 4 784
Аз също съм чувала, че момче по - лесно и бързо се разпознава по принцип. Разбира се, има и безброй други примери.
Лично на мен, в началото на четвъртия месец докторът каза - 95% момче, в края на четвъртия беше категоричен 100% момче. Каквото и да е, важното е да е живо и здраво. Но те разбирам, гризе те сигурно любопитството.

# 8
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
в 19 седмица ходих на триизмерен ехограф и ми познаха , че ще е момиче Peace

# 9
  • Мнения: 7
да,наистина е най-важното бебчо да е жив и здрав Peace-просто си е женско любопитство Embarassed.И аз преди да ми каже този лекар бях чувала,че чак към 7 месец слизат тестисите,та затова се очудих малко Thinking

# 10
  • Мнения: 1 045
Около 18 седмица започва слизането на тестисите.
Моето АГ ми каза че когато потвърди пола няколко пъти тогава да съм се настройвала какво ще е.
Моето мнение е по наблюденията които имам че след 7 ми месец вече грешката клони към нула,а до тогава обърквания всякакви.Един видял пръстче,друг казва че е срамежливо,оправдания всякакви.Така че не се настройвай от сега а чакай,за да не се разочароваш след това.
Моето бебче седеше така че в 7-ми месец за първи път чух предположения за пола и понеже не ми даваха гаранции не се настройвах.На мои приятелки от началото им даваха гаранции и след това се чудеха цикламените дрешки на кой да подаряват.
Да те гледа дали всичко му е наред ,а дали с пишка или не ,нали си е твоето ще му се зарадваш. Peace

# 11
  • Мнения: 2 960
В четвърти месец ходих на преглед и още тогава ми казаха-момче PeaceПознаха !!!Вярно е ,че тестисите слизат по късно ,но се вижда другото атрибутче Joy

# 12
  • Мнения: 194
В четвърти месец ходих на преглед и още тогава ми казаха-момче PeaceПознаха !!!Вярно е ,че тестисите слизат по късно ,но се вижда другото атрибутче Joy

Точно така,при нас така явно се виждаше "атрибутчето",че не можеше да има грешка hahaha

# 13
  • София
  • Мнения: 12 550
При мен видяха, че е момче на ФМ в 22-ра седмица.

# 14
  • Мнения: 826
Мисля, че ако е застанало и "позира" както трябва, може много рано да се разбере пола. За момченце- може топчиците му да не са слезли, ама пишончето му се вижда. На мен ми видяха девойката в корема и така ми я снима доктора, че и срамните устнички да се виждат Mr. Green Беше 100% сигурен човека. Представете си сега да се роди момче #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт