какво знаете за Стефан чакъров от Айтос?

  • 47 134
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Ходил ли е някой при този човек?Поредния измамник или наистина познава ?Моля ви за отговор!Рядко се включвам във форума но винаги ви 4ета и сам разбрала едно-тук винаги има някой който да ти отговори и да ти даде инфо ......

# 1
  • Мнения: 229
Аз съм родом от Айтос и го познавам дори лично.Не ти препоръчвам

# 2
  • Мнения: 6
а би ли ми казал/а защо?Не даржа да зная имена -просто ме интересува дали наистина познава 4овека или хвърля прах в о4ите като пове4ето

# 3
  • Мнения: 229
ва мен лично нищо не ми позна - ама нищо.Имам роднини ходили при него и пак същото .Имам позната, който дагуби детето си в катастрофа и беше и нагонорил такива неща ,че бяха се побъркали цялото семейство.На всичкото отгоре е много добър приятел на роднина на мъжа ми и от там знам доста неща.

# 4
  • Мнения: 6
ясно.....а на мен ми казаха 4е много познавал....
дори моми4ето което ми каза за него е доволна за6тото две от нещата които и е казал 4е ще се случат скоро ве4е са фактза това се позаинтерсувах за да 4уя и друго мнение от някой ,който сащо се е сблъсквал с този човек-и хубаво и лошо

# 5
  • Мнения: 229
Единствено можеш да пробваш за да разбереш.100 човека 100 мнения.Моето е такова

# 6
  • Мнения: 6
благодаря, за което!Надявам се да ми отговори и още някой-за да разбера пове4е а за личен опит-ако отида -ще споделя,ако някой се вълнува!

# 7
Във времената, в които си губех времето по такива неща, съм ходила при него. Само че до личен разговор така и не се стигна. Трябваше предварително да носим някакви глупости - сърце, изрязано от капачка и иконка, събра всички хора, които чакаха в една стая и започна нещо да си бае. Накрая всички получихме по един талисман, който да ни пази - сгънато листче с драскулки на уж арабски! Та толкова за него.

# 8
  • Мнения: 6
да и на нея такова нещо и дал и сащо такова ламаринено сарце ама това е явно ако ти прави нещо....аз питам само за гледането....Благодаря и на теб!

# 9
jadorre , едно голямо хахо е  този.

Ама ако искаш,иди при него,за да се убедиш,че е така.Мое мнение.

# 10
  • Мнения: 25 447
Мани го тоя, голям мошеник е!  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 2 926
На мен пък всичко ми позна  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 362
 нищо не зная

# 13
  • Мнения: 156
Познавам човека и мога да гласувам с две ръце за него. Той не е мошеник като много други ,помогнал е на много хора .  Peace

# 14
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
А колко ли познати на този човек ще пишат сега за него, за да му вдигнат акциите. Аз на такива измишльотини не вярвам, камо ли да давам пари за шарлатани. И като ти каже, че другата година някой ще се разболее и ще умре, или, че ще те блъсне кола или нещо лошо за детето... какво правиш - първо, това нещо изобщо няма да е вярно, в това съм убедена, второ - гаранция, че тази година ще ти бъде най-дългата и най-безсънната, място няма да си намериш докато не мине въпросната година и не се убедиш, че този е поредният измекяр. Какъвто си направиш живота, такъв ще си го живееш!

Общи условия

Активация на акаунт