Виното превръща хора във върколаци

  • 2 077
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
И това изобщо не е майтап или поне се е случило на един човек - http://www.dailymail.co.uk/health/article-1123109/How-wine-turn- … -news-joking.html
Понякога хората са носители на гени на разни заболявания и не знаят какво може да ги провокира.Ако имате инфо за такива странни случки, споделете ги тук.

# 1
  • Мнения: 516
А глупостта превръща хората в...?

# 2
  • Мнения: 3 675
то е ясно в какво, предполгам, че това не е намек, просто статийката ми се видя интересна и реших да я пусна тук.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 383
In vino veritas.

# 4
  • София
  • Мнения: 38 419
Не било виното, а и той не знае какво.
Не било върколак, а рядката болест порфирия.
И не му растяли ноктите, а му падали.

Не били компютри, а конфитюри. Mr. Green

# 5
  • Мнения: X
На мен за сега само ми се оцветяват зъбите, и то от червеното. От бялото пък започвам да хълцам. Гити, като ми се появят обаче косми по гърба ще ти се обадя.

# 6
  • Мнения: 3 675
Вярно е, че тук става въпрос за медицински проблем, но понякога природата си прави шеги с нас. Rolling EyesНе сте ли се замисляли колко странни неща могат вече да се обяснят с помощта на медицината.Дори крал Джордж е бил болен от тази болест.Не знаем какво провокира човек да се променя, неговото ДНК също, но в този случай виждаме, че виното може да има и отрицателни последици, въпреки че в малки дози е добро антиоксидантно средство.

# 7
  • Мнения: 3 675
Браво на Бутински и Дилянка, абе хора тук е Клюкарник, проявете чувство за хумор.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 419
Аз от виното какъв дзвер ставам! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6
Най-вече от червеното  Drunk

# 10
  • Мнения: 3 634
Браво на Бутински и Дилянка, абе хора тук е Клюкарник, проявете чувство за хумор.

Ей сега Вълчан ще дойде и може да се почувства засегнат, че се смеете на събрат!  Naughty

# 11
  • Мнения: X
 Joy Дано да е пил по-малко вино днес.  Praynig

# 12
  • Мнения: 2 099
Обикновено по-големи дози вино спокойно ме превръщат е прасе,обичайната доза прибавя допълнителен блясък и сексапил към иначе нездравословно големия ми чар.Без вино при наличие на две буйни деца съм кисела заядлива домакиня.Просто отчаяна съпруга.Затова си пийвам.Старая се метаморфозата да спре на фаза едно,просто превръщането обратно от прасе в човек е болезнен и труден процес.Пия само червени вина,белите ми докарват киселини ,демек подкисляват допълнително и без това киселата ми структура когато не съм консумирала Mr. Green
Наздраве!

# 13
  • Мнения: 2 891
Аз пък ставам машина. Секс машина  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 695
Ей сега Вълчан ще дойде и може да се почувства засегнат, че се смеете на събрат!  Naughty
Ха така.   Popcorn

Общи условия

Активация на акаунт