Клиника СОНЕЛФАРМА Пловдив

  • 546
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Някоѝ може ли да ми каже нещо за тази Клиника и дали изследванията там са верни тъѝ като ги правят за 1 час

# 1
  • Мнения: 4 700
Не мога да ти кажа ниЩо zа клиниката, но това, че ги правят zа 1 час не трябва да те притеснява. Това в никакъв случай не оzначава, че са греШни реzултатите.

# 2
  • Мнения: 7
ами незнам, но след като си правехме с моя приятел там изследванията и то на няколко пъти, все бяха положителни, после се случи така че на него му направихме същите изледвания, но в друга лаборатория и там му показа отрицателен резултат и лаборантката в клиника СВЕТИ ГЕОРГИ където правехме неговите ни каза сама че за час изследването не е 100 процента истинско. това е нещото което ме накара също да се замисля, и ако подозренията ми се окажат верни, направо нямам думи за лекарите в СОНЕЛФАРМА, но това ще го разбера като си направя изследването другата седмица и ще го направя на друго място, тъи като тези много ме съмняват. Sad

# 3
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Аз съм си правила там изследвания,каквото ми отчетоха резултатите-това беше,нямах проблеми,особено за едни изследвания се сещам-като бях бременна на два пъти другаде ми бъркаха резултата,там си го направих и нямаше проблем.

# 4
  • Plovdiv
  • Мнения: 42
Всичко в тази клиника е супер. Добри специалисти. Няма никакъв проблем с изследванията - правя си ги винаги там.

Общи условия

Активация на акаунт