Отговори
  • Мнения: 465







Добре дошли на всички приятели на
арабската култура


Заповядайте в светa на арабските приказки,
летящите килимчета и вълшебните лампи


Запознайте се с нас



Можете да видите колоритните, забавни и смели истории
на момичета в тази тема.
Tук ще разберете как всяка от тях се е качила на
летящото килимче и е поела по своя път:
http://arabski.sampa.com/


Можете да ни видите
в нашия албум.На тайно място.Ще получите парола, ако пишете в 5 поредни теми .
Представете обстойно себе си, семействата си, направете ни съпричастни към живота си. Бъдете искрени - дайте и ще ви дадем!!!
п.п. След като минат пет пълни теми изпратете ЛС с ваш имейл на dtti, ако никой от старите не е против тя ще ви  изпрати паролата!





Ако ви интересува или сте любопитни - прочетете повече за :


Мароко
Египет
Сирия , Ливан , Палестина , Йордания
Тунис , Алжир , Мароko
Кувейт - 1 Кувейт - 2
Арабска кухня
Chaine de l`espoir pour le Maghreb
Снимки oт Алжир

Арабия!

Образователни и полезни линкове
Превод на Свещения Коран от проф.Цветан Теофановhttp
://www.islamforbulgaria.com/koran/quran/28.Al-Kasas.htm

 
Арабската Култура В Снимки
Egypt с музиката на Ищар
Научете арабски
Сирия в снимки
Още уроци по арабски

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 18:53 от Latea

# 1
  • Мнения: 177
 Привет в новата тема,Latea-мерси! Hug
Хубаво си я спретнала.  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 17 921
Веднъж и аз да съм сред първите по запис! LaughingБлагодарности за темата, Латеаbouquet
Нека на наличните 101 далматинки в 101-ва тема да им върви по вода и да няма никакви Круели, които да смущават добруването им!

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 17:14 от sarated

# 3
  • Мнения: 0
ето ме и мен!!! вижте това: http://www.presiyan.com/smile/   даде ми го една приятелка-любителка на арабската култура:)

# 4
  • Мнения: 3 804


долетях и аз и кафето си донесох

# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет ,запис и с кафето 4ерпя ,4е отлитам за линда! имаме щърклеи в града от 15 .01 като миналата година -преди идваха  към 14 .02 ,нещо са се объркали тотално, но ако идва топлото, давайте пти4ките ми те!

# 6
  • Мнения: 0
Бърз запис и от мене докато си пийвам и аз кафенце Simple Smile

Latea,много красиво оформена тема  bouquet

Времето днес тука е много шантаво,къде слънчево,ветровито,облачно изобщо един микс от всичко Laughing

Мария, момичетата са ти дали много хубави съвети относно връзката ти! Аз самата живея с приятелят ми от 3 год който е от Пакистан и какви ли не неща са ми говорили,но всичко се случи така навремето,че и аз се бях замисляла много ,но реших че времето ще бъде най-добрият съдник и мисля,че поне до този момент не съм сбъркала в избора си.

Лек ден на всички момичета  bouquet

# 7
  • Мнения: 0
babeli  здравей и на теб:) да...аз питам,слушам и записвам на хард-а:))) доста успокоително е все пак,че всички тук сте доволни:)

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 18:29 от maria_grigorova

# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 85
Латеа, благодаря за темата. Много ми харесва.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 907
 dancing да потанцуваме в новата тема идвам и аз  Mr. Green

Който си го може го може  Латеа розовото ми хареса,създава топлина и уют ,мерси ти   bouquet

# 12
  • Мнения: 169
запис и от мен  Peace
Латеа темата е наистина хубава, мерси

# 13
  • Мнения: 1


ПЛЬОК в гьола и аз....

Аплодисменти на Латея за поредното добро изпълнение !!!

Мария, това нещо за света като село от 100 човека много го харесвам...наистина кара човек да се замисли...ето го тук на английски и руски.
http://users.gazinter.net/melan/Warn/Warnenu.htm

# 14
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Цоп и аз във темата Laughing
Латейка много хубаво това розовото във Петра бееее!!!
Браво на тебе  bouquet
Водна Лилийка ама каква красотия си ни оставила тукааааа HugОх умирам за такива красоти по специално за такива обеци. Аз като казвах, че и те имат такива кърпи със паричкиии. Слагам си аз лятоска разни полутюрбанчета ама не точно със такива паричкии ама пак има деее. Имам даже подобри обеци но със зелени камъни и на тях има написана молитва на арабски ама като няма кой да ми преведе Sad Обаче май ще се тръшкам аз на Бате да ме води да ми купува и таквиз обеци като на снимката. Водна Лилийке от кой край на Арабско са, тъкмо имам причина за тръшкане и за хойкане Laughing Аз по 5 уши да имам няма да са ми достатъчни за обеци-все ми е малко- така казва Бате Laughing
Лека да ви е ноща Сладкодумки Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт