Да подкрепим живота

  • 1 863
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 625
      Днес гледах едно предаване по Евроком Блългария , за лекарство, лекуващо рака, създадено от българин Продан Христов , но по някакви причини ,все още не е официално регистрирано.Ние тук сме като едно семейство , можем да ги подкрепим поне,нали ?! Peace

   http://www.malkiobyavi.com/cell/index.php

# 1
  • Мнения: 921
Мила Дива-не, темата е доста широко обсъждана в средита на онко-болните. Лекарството не е ново.  Има доста мнения "за" и "против" това лекарство, както и доста противоречива информация за него. Добре е, първо да се запознаете с някои дискусии по въпроса. Може да погледнете тук и тук.
Някой от за вас знаят, че братовчедка ми наскоро почина от тази коварна болест, като направихме опит да я лекуваме с Антималигноцит-а, но резултата .... е ясен. Cry
Разбира се, не искам да повлиявам мнението на никой от вас, но сметнах че е редно да знаете. Това се случи на нас. Може би други хора да са имали по-различна съдба и да са успели да преборят рака по този начин.


п.п. Извинявам се, че си позволих да пиша тук, но понеже темата ме вълнува лично, се надявам да ми простите тази волност.  Hug

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 14:07 от Т а н я

# 2
  • Мнения: 625
 Т а н я , не е нужно да се извиняваш ,че пишеш тук, както  и всички пишещи , това е форум  Hug

  Аз лично не знам всичко за това лекарство , разглеждах сайта им , както и разни предавания .Разбрах, че успеваемостта му била на 70% !!!! Това не е малко въобще!Нека да го регистрират , да се приема под лекарско наблюдение ,защо не го регистрират?! Не знаех за братовчедка ти ,Таня , съжалявам!

# 3
  • Мнения: 998
Много хубава инициатива ,но не вярвам в такива чудодейни лекарства Confused
Баща ми почина от рак ,както вече съм писала.Лекувахме го с много скъпи лекарства от рода на Авастин-а ,което една ампулка е над 3000 лв и Метастрон -изобщо нямаше никакъв ефект.Чувала съм за случаи ,които са се лекували с Антималигноцит ,но ефекта е същият.
Вчера ходих да си взема последно сбогом и с най-добрият му приятел от детството му ,отиде си човечецът от същото.Бяха в болницата заедно дори и без скъпи лекарства си отиде пак за няколко месеца  Cry Cry Cry
Много е страшен рак-а ,просто не вярвам ,че на този етап има някакво лечение.
Съжалявам ,че спамя темата.

# 4
  • Мнения: 625
        Трябва да се вярва , тази болест идва от главата , и от там трябва да си отиде !Искам да гледам позитивно, важно ми е да гледам позитивно !!!

# 5
  • Мнения: 320
        Трябва да се вярва , тази болест идва от главата , и от там трябва да си отиде !Искам да гледам позитивно, важно ми е да гледам позитивно !!!
Подкрепям напълно Peace.

Общи условия

Активация на акаунт