Проблеми с косата!

  • 1 089
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 610
Изчетох доста неща тук във форумя,но все пак бух искала конкретно да задам въпроса си.
Момичета имали от вас такива,чиято коса е започнала да уредява?И ако ДА,то кажете моля с какво успяхте да я възстановите,какви маски,за колко верме.
Аз започнах с тривитаминола,но е рано да дам реултат и бих искала съвет от вас.
Предварително ви благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 110
Ампули на Денис с пчелно млечице и жен-шен, на различните места е от 1-1.2лв. апулата. Слагат се на чиста коса след къпане.Значи около 2 на седмица.
Има най-различни витамини /Ревалид,Пантагар,на Валмарк..../ не ги подценявай!

# 2
  • Мнения: 2 229
Знам, че Анакапс от добавките дават страхотни резултати, пробвай!

# 3
  • Мнения: 339
Запис да следя, Peace

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Диди - продължително и редовно правене на домашни маски / дори без тривитаминол / повлиява добре на косата. Моята беше станала ужас след първата ми бременност - приличаше на метла, а отпред при челото на пътя направо ми прозираше главата  Confused Правих 2 пъти в седмицата маска на косата в продължение на 10-11 месеца и някъде 3-4 месеца след началото на тази офанзива започнаха да ми растат нови косъмчета в проблемните зони.
Ползвала съм и разни ампули / като тези с пчелно млечице /, но не много редовно.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Най-добре е да посетиш добьр специалист дерматолог. Има специални апарати, с помощта на които се вижда дали отдолу има нов подраст на коса и вьобще цялата структура на косьма. При всеки проблема е индивидуален, и сьотвено има различни препарати, които се изписват и процедури. Много добьр резултат дава мезотерапията на скалпа. В момента посещавам такьв специалист след като опитвах сама да се справя с проблема и дадох сумати пари за какви ли не ампули, хапчета, маски /включително тривитаминол/
Много често става вьпрос за проблем сьс скалпа, запушват се поричките, така както се случва с кожата на лицето сьс себум и това пречи на новият косьм да расте здрав и вместо да живее 6 год, живее само 6 месеца. Затова и се забелязва това оредяване.
Трудно е човек сам да открие причината за проблема. При мен стресьт изигра основна роля за сьжаление.
Иначе най-доброто от таблетките, които сьм пила е Приорин.

# 6
  • Мнения: 610
Благодаря ви за бързите отговори   bouquet
Lady Incandescent-При мен е абсолютно същото.Ще те послушам за маските дано скоро успея и аз да се похваля с постижения.
Soff-благодаря за съвета смятам  утре да посетя дерматолог.Но от гледна точка на новите косъмчета,такива имам и те се виждат,значи определено не се наблюдава запушване на порите.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз сьщо имам и се виждат ясно, но се оказа, че са много по-слаби и тьнички.
Добре е, че си решила да посетиш специалист. Успех и да пишеш как е минал прегледа  Hug

# 8
  • Мнения: 45
Soff, моля те дай ми координатите на този специалист, защото напоследък не намирам добри - само  витамини ми изписват. А аз Priorin пия от 2005 година на етапи, но той спира само косопада. Сега имам доста такива малки хилави косъмчета, но след определен период и те падат.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Ами от кой град си, аз сьм от Пловдив.
Ходя при Др.Стоилова

# 10
  • Мнения: 610
Здравейте момичета,вчера бях на дерматолог за малката и се възползвах да питам и за моята коса.Това,което ми казаха е че проблема идвал от боите и химикалите които ползваме.И въпреки,че аз я убеждавах,че съм спряла с боята и съм минала на къна,тя ми казваше,че истинската къна далеч не е черна(защото аз се къносвам с черна).Та в крайна сметка каза,че са ми нужни тези капсули :Топиализ и съответно шампуан от този вид:Провегол.Тази козметика е от медицинските и се нарича SVR.

# 11
  • Мнения: 2 448
Витамини "Мерц" и различни ампули за коса.

Общи условия

Активация на акаунт