Отзиви за пюрета АМ-АМ

  • 4 717
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 308
Скъпи мами, ако някоя от вас има впечатления от пюретата АМ-АМ нека сподели. Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Според мен са ужасни Crossing Arms
Купих на дъщеря ми 1 , защото бурканчето ни трябваше за детската кухня , така и не пожела да го изяде. 

# 2
  • Мнения: 1 763
Моят син не ги харесва, иначе бих му давала.

# 3
  • Мнения: 1 197
На дъщеря ми й харесваха,сега не иска никакво пюре обаче.

# 4
# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 1 080
Трябваха ни бурканите и затова купих 7 пюрета от тази марка.
Месните ги яде с огромен апетит, докато плодовите бяха ужасни - бях взела някакви с бисквити    Tired Tired Tired
Общо взето - на мнение съм, че са много нискокачествени де!!!

# 8
  • Мнения: 15 379
Трябваха ми 6 бурканчета, когато реших да го запиша на кухня. Купих зеленчукови, с ясната идея, че ще ги изсипя в мивката (то така и стана  Mr. Green), но от любопитство реших да ги опитам. Няма такова нещо - ужасни и на мирис (мих, киснах, но миризмата в бурканчетата остана) и на вкус - безобразно сладки. Sick
Не бих дала това на детето си!

# 9
  • Мнения: 9 973
акоа не ме лъже паметта,са с много подправки

# 10
  • Мнения: 4 433
Купувах отначало преди да започна да му готвя,харесваха му Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 713
Плодовите да, но за другите -не

# 12
  • Мнения: 4 017
За кратко време купувах от плодовите им пюрета. Престанах след като попаднах на пюре от шипка, чиято капачка не пукна.  Веднъж купих и едно плодово от череша (не знам друга марка да го предлага), но и то като че ли не щракна при отваряне, поне не бях сигурна и го изядох аз. Та дотам

# 13
  • София
  • Мнения: 1 735
От ДК ни дадоха веднъж като десерт плодово пюре-по-голяма отврат не съм опитвала.Детето го отказа естествено.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз не ги харесвам. Не съм пробвала всичките, а само по 1-2 вида от месните, зеленчуковите и плодовите. Консистенцията им е ужасна. Месните и някои зеленчукови са много гъсти, не могат да ги ядат, а плодовите са редки като нектар. Ганчев са мното по-добри.

Общи условия

Активация на акаунт