Пазаруване по интернет от Техномаркет - мнения?

  • 2 038
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 689
Та това ми е въроса? Има ли възползвали се от услугата и доволни ли сте? Харесах си фурна и плот за вграждане, но се оказа, че в нашия Техномаркет ги няма, та се налага да си ги поръчам, но малко съм предубедена към този вид пазаруване...

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 13:53 от dida_p

# 1
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Много от уредите, които са в сайта на Техномаркет, реално ги няма в магазините - аз лично проверих в 3 и накрая си купих друг модел от друг магазин. Освен това предпочитам "око да види, ръка да пипне".

# 2
  • Мнения: 4 428
Аз по Коледа си купих от сайта им пекарна и ДВД домашно кино. Нямах никакъв проблем  Peace Доставиха ми ги на следващия ден. Тогава имаше и 5% отстъпка за пазаруване он-лайн  Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 5
А плаща ли се за доставка ?

Аз мисля, че с тези 5% намаление нашите велики търговци са решили да се отърват от мострите и стоките, които имат леки дефекти. Пък като си платиш после иди да се разправяш, сервизи и глупости.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 15:47 от mano

# 5
  • Мнения: 169
Миналия месец си купих сушилня от Техномаркет по интернет. Останах доволна. Има 5% отстъпка, а доставката е с куриерска служба 10лв. Обадиха ми се по телефона да потвърдя поръчката. Попитаха ме дали има проблем да ми доставят мостра, тъй като този модел във всички магазини бил по една бройка. Казаха ми в кой магазин я има и ако искам да отида на място да си я разгледам. Не я разгледах в магазина, но се разбрах, че ще я разгледам вкъщи при доставката и после ще я платя. Нямаше дефекти. Не е задължително мострата да е некачествена. А и имайте предвид, че мострите системно се преопаковат, за да не стои само един артикул изложен. Работила съм в такъв магазин и знам. Важно е да знаете, че можете да се откажете от покупката до 7 дни след продажбата, без да се обяснявате защо. По закон е и в сайта си го пише. Така че смело си пазарувайте!

Общи условия

Активация на акаунт