Педиатър в центъра-София

  • 7 217
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 070
Търся педиатър в центъра. Казаха ми да си изберем от сега детски лекар (понеже ще раждам скоро сравнително), търся общопрактикуващ педиатър. Аз съм в района на Халите, във 2-ра градска няма такъв доктор, в една поликлиника нова "Полимед" пък са все някакви неизвестни и незнам какво да правя??
Дайте предложения.

# 1
  • Мнения: 4 070
Никой ли не ходи на педиатър в тоя тайон???? newsm78 #Crazy

# 2
  • Мнения: 360
Преди месец и аз пуснах тема за същото и почти никой не ми отговори Sad Накрая познати ми препоръчаха една педиатърка във втора поликлиника. Засега нямам почти никакви впечатления, защото сме ходили 1 път. Ти къде точно търсиш?

# 3
  • Мнения: 4 070
Ако говориш за 2 градска, много се учудвам понеже познавам един д-р (който е личен лекар на големи хора) и му звънях, а той каза,че там няма общопрактикуващи детски лекари, а са само спец. в някоя област. Но иначе точно в тоя район търся.

# 4
  • Мнения: 360
Имам предвид втора поликлиника, която се намира на пл. Славейков. Ако ти е удобно като място може да провериш там.

# 5
  • Мнения: 4 070
Аз живея зад Халите и там може би ще ми е малко неудобно, освен това на толкова централно място , ако се наложи с кола.......оооо то пък там си има паркинг.Това е оная срещу френската , нали??

# 6
  • София
  • Мнения: 1 391
Аз живея зад Халите и там може би ще ми е малко неудобно, освен това на толкова централно място , ако се наложи с кола.......оооо то пък там си има паркинг.Това е оная срещу френската , нали??
Не, това е 1 градска болница, в която няма педиатри. Става дума за поликлиниката, находяща се в сградата на Градската библиотека на пл. Славейков.

# 7
  • Мнения: 4 070
OOO Не знаех ,че там има п-ка (а и аз мислех че онова е 1-ва градска)....ами там с кола наистина ще е малко трудно, а не е чак толкова близо до нас, но ако не намеря др.д-р ще ти пиша да ми кажеш за вашия.

# 8
  • Мнения: 360
Значи си съвсем близо до 3-та поликлиника, на ул. Искър.

# 9
  • Мнения: 4 070
Да, а има ли тамя някой , който да ми препоръчаш ellpi ??

# 10
  • Мнения: 7 109
gundie, най-близки ще ти бъдат поликлиниката на пл. Възраждане (ІV-та) и тази на ул. Искър (ІІІ-та).
За съжаление и на двете не съм им пробвала педиатрите, но ако влезеш в отчетните по градове, там може би момичетата от района ще те упътят.  Peace

# 11
  • Мнения: 4 070
gundie, най-близки ще ти бъдат поликлиниката на пл. Възраждане (ІV-та) и тази на ул. Искър (ІІІ-та).
За съжаление и на двете не съм им пробвала педиатрите, но ако влезеш в отчетните по градове, там може би момичетата от района ще те упътят.  Peace
Има едни други, дето са ми още по- близо но там няма доктори (или поне такива дето да си струват), ще трябва да проучим тия- той мъжа ми ги знаел, ама явно до сега се е надявал,че съвсем до нас ще намери някой д-р. Мрси за инфото   bouquet

# 12
  • Мнения: 360
Не мога да ти препоръчам никого от 3-та поликлиника, за съжаление. Разпитай познати от района, че не знам иначе как да се ориентираш. Между другото поликлиниката е близо до Халите, но зависи ти колко си близо до тях. Успех в търсенето.  Peace

# 13
  • Мнения: 4 070
Не мога да ти препоръчам никого от 3-та поликлиника, за съжаление. Разпитай познати от района, че не знам иначе как да се ориентираш. Между другото поликлиниката е близо до Халите, но зависи ти колко си близо до тях. Успех в търсенето.  Peace
Aми доста съм близо до халите тая п-ка ще ми е близо...аз ще проуча какви доктори има там, мерси!!

# 14
  • Мнения: 1 807
може малко късно да се включвам но в Полимед при който и да се запишеш всимките са добри и Янева, Заяков и др. също.

Общи условия

Активация на акаунт