Търся хотел за ски почивка

  • 810
  • 5
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 103
Здравейте, търся помощ за хотел в някой от ски курортите. Ще бъдем 3 семейства с деца. Не сме големи скиори, така че пистите да не са трудни. Досега сме ходили само в семково. Ще ви бъда благодарна, ако ми предложите нещо интересно. Бих искала да има и басейн.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 833
Nevy, и ние досега ходехме на Семково. Там ми харесва много, но за тази година не се вредихме с места, затова ще ходим на Мальовица. Там съм ходила , но само за през деня и не мога да ти кажа в самия хотел как е. Хубавото е, че хотела е точно на пистата и ще мога бързо да отида да покарам, както и бързо да се прибера в хотела. Има малки  писти, които са подходящи за деца, което също е добре.
http://www.maliovitsa.com/

# 2
  • София
  • Мнения: 3 879
на мен ми хареса Паничище, препоръчвам го като курорт. в темата "къде на ски с дете" писах повече за това.
х-л "Планински езера" е добро предложение като база и като цени.

# 3
  • Varna
  • Мнения: 103
Засега се спряхме на Чепеларе, хотел Борика. Някой има ли впечатления от хотела както и от Чепеларе като цяло

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Не сме големи скиори, така че пистите да не са трудни.
В такъв случай Чепеларе е добър избор. Миналата година бях там и ми хареса. Плюс това не се чака за влек и лифт по много време, както е в по-големите курорти. Колкото до хотела незнам, тъй като ние спахме в Пампорово.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 629
Ние вчера се върнахме от Чепеларе. Бяхме в хотел Борика. Определено пак ще отидем там. Толкова много ни хареса. Има си всичко. Басейн, детски басейн, детски кът. Стаите са на ниво. Почистването също. Най - хубавото е, че персонала беше толкова любезен. Правеше ми удоволствие да говоря с тях винаги когато ги видя. С една дума - чудно.
Не мога да се нарадвам на хората, които видях. И в Чепеларе и в Пампорово. Толкова топли и мили хора. Говорят с нас, все едно ни познават. Рядко съм срещала такова отношение.
Бяхме с 5 дневен пакет, а толкова ни хареса, че го удължихме на 9 нощувки.

Общи условия

Активация на акаунт