Детски парти клуб SNOOPY

  • 20 261
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Пускам тема,защото съм не потресена, ами бясна  Close
Днес заведох сина ми да си поиграе там и на входа направо го пуснаха, без да попитат дори за възрастта му. Имах намерение да седна в кафето на клуба, където има монитори, на които може да се виждат децата. Малко преди да изляза от помещението за децата видях как едно момченце на около 4-5 години рита силно в главата едно малко момиченце, около 1,5 годишно. В клуба има 3 какички(ако не са и повече), но никоя не забеляза това. Аз веднага обърнах внимание на едното от момичетата и я помолих да наглеждат детето ми, за да не стават таклива инциденти. Тогава това нагло създание ми каза-ако синът ви е под 3 години, не може да остане без придружител, демек трябва да стоя вътре. Казах, че е на 2г. и половина и че много пъти през лятото е бил оставан там и не е имало проблем с това. При което ми казаха, че преди 3 месеца едно малко момиченце си е счупило крака там и от тогава въвели забрана за приемане на деца под 3 години без придружител(преди приемаха) и спазвали стриктно принципа си. От което аз останах така  Shocked ! Първо, никой не ме пита на колко е синът ми на влизане и ако не бях им обърнала внимание, че децата се удрят, нямаше и да ме питат. Второ, в клуба имаше още 2 деца видимо под 2 години, без придружител. Е, кажете ми това ли им е принципа!!! Всичко това ми беше обяснено с адски груб и неуважителен тон от една, привидно слабоумна и невъзпитана какичка, която не спираше да ме гледа надменно и да прави фасони  Close Казах и, че съм озадачена от неприветливия и тон и неучтивостта и, а тя каза, че всички така говорели за нея  Shocked Shocked Shocked Егати отношението към клиентите  #Cussing out  #2gunfire Аз, съответно , така побеснях, че повиших тон на въпросната селянка. Дойде управителката и какичката каза : " Кажи на тая жена, че деца под 3 г. вече не приемаме, след като момиченцето си счупи крака !" Абеее, ужас!
Ако още на влизане ми бяха казали, че имат такова правило, щях да го уважа, но те пуснаха детето ми без никакви въпроси! И явно не само моето. Никога повече няма да стъпя там, считам подобно нагло и просташко поведение за недопустимо!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 3 394
лошо-груб персонал, недоволни клиенти.....губещ бизнес.
А след като не ги наблюдават-стой си при детето, независимо на колко години е. Има деца на по 5-6 год, които са доста стеснителни.

# 2
  • Мнения: 2 039
Да, така е! Само че, нали за това вземат 4 лв. на час-да занимават децата. Иначе каква е функцията на тези какички там? Не проумявам  Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 1 809
Ужас!! Това ми звучи ако мине - мине. Ако нещо стане ще ти кажат, че си ги излъгала за възрастта сигурно.

Къде е този клуб???

# 4
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
С тези клубове го обърнаха на печалбарство, без да се концентрират за какво всъщност става дума.

Дано някой ден не стане някоя беля, та да ги погнат медиите и да се видят в чудо!

# 5
  • Мнения: 2 039
Разбира се, че е печалбарство  Peace Намира се в ЖК Слатина, ул. Слатинска 1. Наистина, обстановката вътре е супер, но при условие, че липсва добър персонал и има явна демонстрация на незаинтересованост, грубост и немърливост от страна на явно случайно попадналите там какички, не си струва-все пак става въпрос за нашите деца!!!! А като прибавиш и факта, че дете си е счупило ръката там под зорките погледи на персонала, какво да говорим  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 7 640
онзи ден мернах този клуб, хареса ми.
Иначе- киселият персонал се е повсеместен проблем в БГ, за съжаление.
Какви са цените в Снупи на час?

# 7
  • Мнения: 3 376
Само че, нали за това вземат 4 лв. на час-да занимават децата.

# 8
  • Мнения: 77
Хм, всеки ден минавам край този клуб, но не съм се престрашила да водя децата там. По съседски имаше кофти отзиви още в самото начало, когато го откриха...

# 9
  • Мнения: 1 195
е това вече на нищо не прилича #2gunfire #2gunfire

май ще е добре да има нещо като черен списък на детските клубове.

# 10
  • Мнения: 567
Как няма да си бясна! Аз само докато четях и ми се вдигна кръвното.  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Добре, че не съм била там. Не мога да се сдържа. Добре, че сподели. И да имам път натам няма да стъпя. Също ще кажа на доооооооооооста хора. Та нали живата реклама е най-добрата реклама!  Naughty
Те заслужават точно това - да останат празни клубовете им и незаинтересованите какички сами да се гледат на мониторите!  #Cussing out
То при нас в България, както с всичко и с това е "ако мине"! Само че става въпрос за най-важното - децата ни! Нека не се примиряваме и да оставаме нещата просто да се случват около нас! Ето това зависи от нас!
Като се чуят "добри думи" за това клубче и му тръгне славата, може пък нещо да се промени. Все пак има доста голям избор на детски клубове в София, така, че нека ако обичат се борят за клиентите си, а не да се държат с нас като, че си им отишъл в къщи без предупреждение да им нарушиш следобедната дрямка!  ooooh!
И тези там управителки ли, шефки ли са, да вземат да си огледат персонала, да ги наблюдават как работят! Не виждат ли, че това им проваля бизнеса! Или може би не - тя печалбата пада и без да си дават много зор! Те, ония, овцете с децата пак ще дойдат при нас! Къде другаде ще ги оставят-крещящите си зверчета! Дали пък така не гледат на нас!  #2gunfire
А за тая селянка не се нервирай-то като не ти идва отвътре, тя и в президентството да работи пак ще си бъркат в носа и ще гледа тъпо!

# 11
  • Мнения: 3 506
Аз в този клуб съм била само веднъж, бяхме поканени на рожден ден. За 5 минути успяха да ми вдигнат кръвното, не с друго, а с отношение (даже не помня дали не пуснах тема тогава). Позволих си да ги попитам дали не зареждат от розовата вода "Девин" (защото единствената вода, която предлагаха, беше син "Девин", а тя не се препоръчва за деца) и по този повод бях навряна да не казвам къде... Най-мекото, което ми се каза, беше "Като не Ви харесва, никой не Ви кара да идвате."
Иначе беше много хубаво и луксозно, но за мен подобно отношение е отблъскващо.
Отделно ми направи впечатление, че какичките въобще не поглеждаха 2-те дечица, които бяха в клуба преди началото на рождения ден.

# 12
  • Мнения: 2 039
Именно, Maria.St , клубът е луксозен, но това не е достатъчно, за да ме привлече като клиент! За всяка майка отношението към детето и е най-важното. Да не говорим, че грубостта и неуважението са недопустими  Naughty

Да спомена, че през лятото, когато го откриха, имаше страхотни какички, на които съм го оставяла дори и за 2 часа, без да съм там и винаги съм била много доволна. Явно са неспособни да задържат добър персонал. И когато казах на управителката, че съм била редовен клиент на клуба преди, тя заяви, че не я интересува и че ако искам, да ходя в друг клуб. Ами нали все ще се намират родители, които да инвестират в рожденни дни, от които всъщност те печелят, какво им пука за някакви си там майки с деца, които идват веднъж седмично  Tired

# 13
  • Мнения: 3 774
На мен пък този клуб ми е представата за детски клуб, широко, просторно с много съоръжения.  Явно съм ходила при старите какички, наистина бяха много приятни. Синът ми неще вече в други клубове да ходи, били сме на няколко р.д. в клубове, които са на 1-ви етаж на нови кооперации, е много ниско, прихлупено, въобще той си иска при "топките", така го нарича.
Е не може да не признаете, че условията, които предлагат си заслужават цената.

# 14
  • Мнения: 346
Здравейте Simple Smile

Има голяма тема за Детските клубове в София, където е по-добре да копирате постовете си с меко казано ЗАБЕЛЕЖКИ към конкретния клуб, за да могат повече майки да се запознаят с проблема.

Онази тема е именно и за положителни, и за отрицателни отзиви за клубовете. Ако не се бях разровила по темите, щях да остана с положетилна представа за този клуб, предвид честото му споменаване там с добри впечатления....

Общи условия

Активация на акаунт