ОСМИ КЛАС - 1

  • 17 486
  • 311
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 197
Ако решим да си припомним кой къде е... оставям линка към нея



Да я изпълним с хубави новини за най-хубавите и добри деца!  smile3503

# 1
  • Мнения: 660
Хи-хи !
Веднъж и аз първа в тема !!!

Уич , благодаря за линка към равносметката - имам нужда от опресняване на спомените .
Не знам какво да го правя моя - днес се прибира от училище и аз питам редово "как беше " - отговора е "Съкс"  ooooh!. Не го разбирам какво му е на това момче - като чуе за френски и французи ми вика "абе , зарежи ги тия " ... и говори само на английски - нон стоп , дори с мен, а баща му побеснява , защото нищо не разбира . Започвам да се притеснявам , въпреки , че имам още резервни надежди , но го заплаших , че ще го водя на психолог . Само на англичаните се възхищава и на акцента им , на страната им ... Даже е започнал да се учи да говори с ... ирландски акцент ooooh!. Може би , защото беше там миналата година . И затова сега като му спретна един френски воаяж - цяло лято при "франсетата " Mr. Green.

# 2
  • Мнения: 1 210
Ха така, тъкмо Маги да не е сама  Joy Пък и аз, де- така, двете да треперкаме си е по- друго hahaha
В тази връзка, аз пък ще кажа (как пропуснах да ви разхиля doh), че Маги заяви преди няколко дни, че ще говори само на френски  Rolling Eyes И го направи...не само, но редовно ми отговаря. Добре, че поназнайвам, че кой знае какво щях да си мисля, че ми говори.  hahaha

И още нещо- аз знам, че и Боби е готин  Wink Хем от достоинтересен източник- дъщеря ми  newsm68 Освен това, бил със страхотно чувство за хумор- винаги я разсмивал, девойката  Hug Така че- всичките ни момчета са трепач  Peace

Бойче, Мони и Маги си приличат Simple Smile Наистина!

Уич, благодаря, че следиш стриктно да не преливаме от правилата. И сега да не помисли, че като не съм писала нищо, няма да съм с децата ти? На 20 и 21 съм твоя! И на камъче, ако каже- ама тя още чака...

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 20:17 от didkapitka

# 3
  • Мнения: 3 479
Тук да отговоря на Бойчето: Не бъди лакома, жено! Wink Виж го какъв е красавец и чаровник. Как да е трудолюбиво момчето, като с тия очи топи ледове и отваря врати. Явно има други дето ще са ученолюбиви и трудолюбиви, на нас от другата реколта ни са се паднали Blush

Уич, тенк ю, че си спомни за моя младеж  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 708
Уич Hug благодаря ти. Не съм се и съмнявала, че ще пуснеш темата Heart Eyes Обаче.... аз да питам. Хубаво ще стискам аз палци, но като не помня за какво точно newsm78. Знам, че беше из Чехия, знам че имаше и деца от други държави, но какво точно правеше там ми се губи. Връщах се назад 8 страници на постовете ти, установих къде се вихриш Joy, забавлявах се искрено на част от цитатите, които си ползвала за да отговориш, но не и какво точно ще прави каката hahaha за да стискам ефективно и да давам правилната позитивна енергия. Ми така де - не може да пращам аз помисли за висок скок, а тя да трябва да пази равновесие образно казано - ми ще вземе да падне от мойта позитивна мисъл Wink И имали връзка между тогава и сегашното, абе нещо не сФанах добре и ако не е тайна, драсни моля те 2 реда Peace

# 5
  • Мнения: 3 197
Леле, ще ме уморите от смях Joy
Децата ще помислят, че съм изтрещяла.

ve4erniza, младежът да не би пък да се стресна като му каза, че ще го водиш на психолог  hahaha Много си го уплашила, ще знаеш. А той не учи ли във Френската по собствено желание, че "съкс-ва" сега?

А като се върнат децата ви от френско и откажат да ви говорят на български, ще ви питам тогава.

Дидка, малката е на изпит на 22-ри. Остави на 21-ви пръстчетата да си отпочинат Wink

Галче, как ще го забравя. И той е такъв хубавец...
Тия вашите две хлапета има да разбиват сърца... (а може би и нервите ви, ама това са подробности  Joy)

Крисче, тя беше в Словакия. След два месеца ще ходи в Кипър, ама това е друго и не ме притеснява вече, защото ще има опит.

Това, за което треперя е конкурс - кандидатства за стипендия в САЩ или UK и е на последен кръг, интервю с представители на училищата.
От една страна искам да успее, защото го заслужава и защото е добра възможност за... всичко.
От такава гледна точка се притеснявам, че нейното интервю е насрочено чак за 18:30 часа, когато господата (или дамите) ще са уморени, отегчени, гладни...
От друга страна ме е страх, че може да спечели.
Не си представям минимум една година (а тя иска 2) да е далеч от мен, сама... Втриса ме като си помисля.
Ако спечели, ще ми трябват и доста пари, които идея си нямам откъде ще взема (за пореден път  Close)
Учителите са им казали, че вероятността да изкарат интервюто не е голяма - децата се знаели предварително  newsm78 и половината щели да са от провинцията  newsm78
Но знае ли човек... Може да им говорят така, за да ги подготвят, да няма разочаровани и обезверени хлапета после. А кандидатите са били доста на предишния кръг - около 200 деца от цялата страна. Не знам колко отиват на интервюто.
Затова да стискаме палци да стане това, което е най-добро за нея.

Отплеснах съ, шъ мъ извинявате.



Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 21:28 от cool_witch

# 6
  • Мнения: 2 708
Леле мале Уич, то много сериозно звучи бе Thinking Само като се замисля къде си вече ти и ми настръхва косата къде сме тръгнали и ние..... И наистина си е голяма грижа - хем ти се иска да успее, хем пък как ще се оправи като се случи, абееее майчини вълнения Laughing

Ще стискаме не, амииии много ще стискаме. Браво на детето, че има хъс и желание за развитие, че някои още от 9ти клас яко ги хваща безхаберието. Това дето Бойчето и Вечерница го разправят е нищо, в сравнение с това дето се почва особено от 10ти клас нататък. .... Масова разходка до училище, с цел "чукване" на вечерната среща ooooh! и да са с гаджето.... Не че съм против гаджетата, не съм, ама поне малко да се поучва, ще съм доволна. А и гаджета да няма, мързела така яко ги разтриса, че ще си спомням сигурно с умиление за момента, когато съм викала на сегашното мързел и апатия.....

И Уич, най-подробни записки да водиш, къде, кога, как се ходи по тия места, че на теб разчитаме пак след някоята и друга година. На теб ще ти е за втори път, ама вие с Бойчето ще сте го минали вече Peace

Много усмихната съботно-неделна почивка пожелавам Hug Hug Hug Мен са ме строили да ходим по магазините утре сутрин, та ще ходя какво да се прави. Вместо да си седя и да си готвя Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 660
Леле , Крисче ooooh!- не ме стресирай така ! То и аз усещам , че училището на нашия му е за развиване на социални контакти, ама това звучи лошо .

Уич , щом детето върви толкова упорито по собствения си път значи всичко ще бъде наред ... както и да се нареди . А пък ние ще сме тук да те лекуваме от страховете ти - има на кого да се опреш  Peace. Не знаех ,че "голямата " е толкова голяма , то не че ние сме много далеч ...

Боби напълно съзнателно и без грам колебание си избра Френската , та затова ми е чудно . ... но нали ми е е дна дълбока вода той - сигурна съм , че ако изчакам мълчаливо достатъчно дълго , сам ще изплюе камъчето . Винаги така прави , ама като не мога да мълча Whistling.

Дидка , най-добронамерено ще подчертая , че това с чувството за хумор е по наследство - той и татко му така ме разсмиваше , разсмиваше... Hug  Heart Eyes Но при Боби е вече висш пилотаж Peace !

Крисче, какво ще готвиш ? newsm22

# 8
  • Мнения: 3 197
... Не знаех ,че "голямата " е толкова голяма , то не че ние сме много далеч ...

ve4erniza, хич даже не е голяма - 10-ти клас е.

А с този "висш пилотаж" твоето детенце далече ще стигне, да знаеш.  Joy
Но ти трябва да си го побутваш, да не би покрай пилотирането да забрави да стъпва по земята.
Като си е негов избора за Френската, ще дърпаш уши и това е.

# 9
  • Мнения: 2 708
Това е проблема, че няма да готвя, а ще миткам по магазините, а смятам и на митинг да ида следобяд, а вечерта набързо ще сготвя едно месце с грахче, ама това не се брои Peace Затуй си жаля аз. Joy Друго си е да си имам цяла събота и неделя, да има време и за сладки, или за кейк, или за торте..... луда работа. Ама стига съм спамила Wink

# 10
  • Мнения: 377
Олеее, Уич! ще стискам с всички сили палци!  Praynig Дано успее детето! Дано! Това ще й отвори доста врати в бъдеще! (Нищо, че ти ще си на нокти, яростно вършееща из къщата  afwitch )

Аз подхвърлям от време на време на Мони идеята за следване в Япония. Ако се яви и спечели конкурс, обучението му ще е безплатно, ще получава и джобни, а и пътя плащат пустите му японци! Хайде тук му е мястото да го похваля - силно е привлечен от тази идея! Ама само с красота няма да стане! hahaha Пък и Крисчето не ни обнадеждава много! Ама да призная май е права, има такива сигнали при нас още от сега! Ами в 10-ти клас?  ooooh!
Галчеее, как ще се оправяме с момичешките майки!!?  Wink

Вечерница, синът на моя приятелка е също във Френската, и той като Боби недоволства срещу езика. Ама аз мисля, че ще им мине! Ако не ще направим отбор от красавци с чувство за хумор!   Mr. Green

Месцето с грахчето на Крисче много ме привлечеее!   food002 А за тортички не ми говорете! Stop Днес направих цели две при това ужасно трудоемки!  sweating Утре Алина ще си празнува ЧРД-то и е поканила 20-тина бройки пълнолетни вече дечурлига, та затуй и две торти, а не една!  Whistling

Айде, че се олях с писателстване! doh
 Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 377
Ааа не! Забравих! Дидка значи и твоята Маги е красавица! Hug Значи и на теб няма да ти е лесно! Mr. Green
 Grinning Grinning Grinning

# 12
  • Мнения: 4 447
Да ви пожелая лека нощ!
Уич, не ти е лесно  Hug Да става , каквото трябва да става. Имах си копнат един цитат на Кабо Алма, много хубаво беше написала, че децата са си деца, и са друга Вселена, че ние ... застъпваме част от живота си.. ще го потърся, много ми допадна.
Успех на девойката, тя ще се справи с всичко!   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 210
На ти сега да ми завидиш - цял ден киснах в тортената  smile3534
С кански мъки, но за сметка на това с детинско усърдие и упорство сглобих една мноооого вкусна и мнооого шоколадова торта  bowuu Че и едни шоколадови завъртулки и спретнах, всъщност, в момента изглежда ето така :


Не е моя снимката, ама тортата е моята  newsm68
Сега ми кажете колко съм добра  Embarassed

Утре пак имаме рожден ден- officially ceremony в два броя - сутрешно матине с приятелите на Коско и вечерно с нашите  Grinning А Маги нямало да си пропусне френския сутринта(щяла да си тръгне по- рано, споко  Stop), а следобяд, в промеждутъка ще врътне и едни кънки  #Cussing out Ей досега се разправяхме- аз- между ганажа и сметаната, тя- вкисната, че не си догледала филма у съседските приятелки, притисната от "бебешкият режим"- 22 часа в леглото. 
Лелее, докато пусна отговор, тринки ще писали... Началото е към Крисче- най-много искам тя да ме похвали ... щото ми е идол Simple Smile

Уич, с теб съм.
Отивам да ви чета.

# 14
  • Мнения: 1 210
Бойче, ама съвпъдъци  Joy Joy Да е здрава и щастлива Алина !
Ама на мен силите ми бяха за една торта. Пък татето каза, че утре щял да купи още една, че му малеела... още се чудя това комплимент ли беше... newsm78 ама май да  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт