Какво знаете за Прегнил-инжекции

  • 3 003
  • 7
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 11
Биха ми инжекциите вчера и искам да знам повече за тях колко по ред може да се бият и друго Sad Hug Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 180
Мисля че се слага за подпомагане спукването на узрял фоликул и в следствие на това освобождаване на яйцеклетка.

# 3
  • Мнения: 183
Ами докато бях бременна с дъщеря ми, още в началото имах кървене - заплашващ аборт и първите три месеца бях с тези инжекции плюс още куп лекарства за задържане. Мисля, че по две инжекции седмично, а след втория месец - веднъж седмично са ми ги били.

# 4
  • Мнения: 11
NA men mi q biha za da se spuka qicekletkata

# 5
  • Мнения: 49
  ellena_173    Би ли ми казала от къде купи инжекцията??? Много ми е важно, защото и на мен ми предстои да ми бият такава инжекция а в Пловдив в нито една аптека немога да я открия  ooooh! и незнам какво ще правя.
 
 

# 6
  • Мнения: 11
НА мен ми ги даде моита гинеколожка и ми каза че ги е взела от Гърция, в България ги нямало, но не сам сигурна Confused  някаде може да ги има  Naughty Дано да ти сваршат работа, аз вече трети месец си ги бия, но един хормон не ни беше в норма и това ми е попречило

# 7
  • Мнения: 975
Прегнила се бие обикновенно  за спукване на фоликул .След като е сложен Прегнила фоликула се пука до  24-48 часа .Наистина с енамира трудно .Има заместител Овитрел ,който си е доста скъп на цена около 80лв Shocked

Общи условия

Активация на акаунт