Изблици на гняв!?

  • 1 229
  • 1
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 24
Здравейте, доктор Слънчева.Синът ми е на 1г. 2м., и до преди няколко дена беше много спокоен.Заиграваше се сам, спеше спокойно в леглото си, спеше по 2 пъти на ден непрекъснато за около 2 часа.Изведнъж започна да не иска да спи нощем, денем за 2 часа се буди няколко пъти и това, което най-много ме притеснява е, че като не получи това, което е намислил се започва едно тръшкане, едно реване и крещене, което ме ужасява.Постоянно е превъзбуден,като изляза от стаята дори за минутка започва да плаче.Аз не позволявам да се глези, носи и му обръщам внимание, само когато вече много му е омръзнало да си играе сам.На околните,също не позволявам да до глезят и все пак трябва да го уча на някои неща, да му показвам как да си играе с играчките....Моля, посъветвайте ме,страхувам се, че ако не се овладее сега този гняв, може да ми създаде сериозни проблема по нататък.
Много ви благодаря за вниманието!

# 1
  • Мнения: 5 760
Това поведение е нормално. В тази възраст спят доста неспокойно- много впечатление трупат от деня. Освен това т до три годинки е и възрастта на отрицанието- искат да се наложат като индивид и да са самостоятелни Laughing
Тръшкането също е в реда на нещата- в тези моменти е най-добре бързо да се отвлече вниманието му към нещо също така интересно за него и по възможност това да стане в началото на опита за налагане.

Общи условия

Активация на акаунт