Инокс или бяла техника?

  • 4 417
  • 32
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 384
Кажете ми  имате ли предпочитания към цвета на уредите (перални,миялни,сушилни,хладилници и печки),които купувате?
Аз харесвам инокса и по ми подхожда на кухнята,но определено има много по-малък избор,а и цените са по-високи.

# 1
  • Мнения: 18 542
Зависи от кухнята. Аз харесвам цветни или бели с орнаменти.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Имам предпочитания, да.
Старата ми кухня е с бели уреди, новата е с иноксови. Нямах обаче затруднения с избор на уредите, защото почти всичко ми е вградено.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 148
За мен иноксовите са по- стилни, но и по- трудно се поддържат. Сега гледам, че производителите се стараят в тази посока, така че и този недостатък ще отпадне.
Все пак има избор, а това е важно.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Принципно съм за вграждане, а каквото не може инокс, белите не ми харесват. Дори бяла кухня стои по-добре с иноксови уреди.

# 5
  • Мнения: 4 187
Предпочитам инокс!

# 6
  • Мнения: 3 830
Инокс. Peace

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
въобще не ми дреме за цвета.  Whistling
Само за функциите.

# 8
  • Мнения: 4 343
Ето какво ми се случи :поднових кухнята почти изцяло и всичко в инокс,обаче сушилня нямаше такава и се наложи да взема бяла-много съм доволна направо я уцелих.Няма начин да се вгради и се чудя дали има фирма дето да викна и да я пръснат в по близък цвят?Дали ще се получи успешно?
Дайте съвет,моля ви!
Друг вариант е да сменя вратичките на шкафовете и да търся нещо в сиво и бяло newsm78,обаче аз много си ги харесвам -в момента са от дърво и пасват идеално на плота...Голяма каша  стана.

п.п. вратата и целия панел отпред са пластмасови дали ще хване боя

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 10:34 от mamamari

# 9
  • Мнения: 315
аз си харесвам белите

# 10
  • Мнения: 236
При всички случаи инокс. Учудвам се, че не си доволна от избора, ние това лято правихме кухнята и пазара беше буквално залят от иноксови уреди. Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 1 807
Инокса определено седи по-красиво. А избор има огромен. Има и едни сиви хладилници, които не са инокс, но също мми харесват.

# 12
  • Мнения: 8 999
Най-красиво ми стои с вградени уреди. Тези, които е невъзможно да се вградят изцяло- или черни, или  инокс. Но ако кухнята ти е бяла, то не пречи фурната например да е бяла.

# 13
  • Мнения: 2 388
Преди три години избрах инокс.
Сега ми се иска някакъв друг цвят, да не е бял обаче.

# 14
  • Мнения: 1 632
Ето какво ми се случи :поднових кухнята почти изцяло и всичко в инокс,обаче сушилня нямаше такава и се наложи да взема бяла-много съм доволна направо я уцелих.Няма начин да се вгради и се чудя дали има фирма дето да викна и да я пръснат в по близък цвят?Дали ще се получи успешно?
Дайте съвет,моля ви!
Друг вариант е да сменя вратичките на шкафовете и да търся нещо в сиво и бяло newsm78,обаче аз много си ги харесвам -в момента са от дърво и пасват идеално на плота...Голяма каша  стана.


Става с автобоя!
Скоро познати си занесоха хладилника на автобояджия  да го боядиса сив, и стана като нов иноксов!
Излезе им към 90лв.

Общи условия

Активация на акаунт