Има ли добър акушер-гинеколог в 25-а поликниника?

  • 2 856
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Наскоро разбрах, че ще си имам бебе и знам, че е хубаво един лекар да следи бременността. До сега съм ходила при д-р Щерева в Грийнберг, но на частно, а на мен ми се иска да имам и д-р, който работи с НЗОК. А направленията за изследвания по време на бременност може ли да ми ги дава личката лекарка или се дават само от гинеколог?
Благодаря Grinning

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В 25 ДКЦ НЕ  Naughty търси добър гинеколог.

Бягай по-надалеч от там даже Wink

# 2
  • Мнения: 2 332
За добър акушер-гинеколког в 25-та не знам; за направленията - дава ти ги именно той, а не личния лекар (доколкото си спомням Simple Smile).

# 3
  • по света
  • Мнения: 1 587

Не, няма от опит ти го казвам и то доста Naughty гор4ив

# 4
  • Мнения: 3 200
Д-р Иван Цанов е там, той ми водеше ЖК в Закрила и съм изключително доволна от него

# 5
  • Мнения: 243
Мога да ти препоръчам най горещо д-р Весела Кукуряшкова, която е един много добър специалист и много готин човек. Пред нейният кабинет в дните на консултация винаги е пълно с бъдещи мами и няма нито една да ти се оплаче от нея! newsm10 За нея ти гарантирам 100%. Казвам ти всичко това защото тя ми води цялата бременост и съм много доволна от нея.Ако искаш мога да ти дам кооординати те й, и как е на смяна.

# 6
  • Мнения: 3 777
Кукуряшкова води и моята бременост и съм много доволна.
Нейния кабинет е пълен винаги.

# 7
  • Мнения: 2 332
Д-р Кукуряшкова ли казахте.... странно - почти съм сигурна, че присъства в черния списък. veselina_s_p, съветвам те преди да избереш който и да било да провериш там (черния списък) как е положението.

# 8
  • Мнения: 4 428
Бихте ли ми дали, все пак, координатите на Кукуряшкова, плс Grinning Мерси!

# 9
  • Мнения: 1 427
Кукуряшкова Shocked?!-в никой случай!Само отрицателни мнения съм чувала за нея и съм много изненадана от предходните постинги.И лично съм се убедила  в непрофесионализма и-била съм на преглед при нея!В цялата поликлиника  не стават акушер-гинеколозите.Ако можеш намери си другаде-макар и по-далеч!

# 10
  • Мнения: 243
veselina_s_p Ето ти координатите на д-р Кукуряшкова :
понеделник,сряда и петък - сутрин от 7.30ч. - 13.30ч.
вторник и петък - следобед от 13.30ч. - 19.30ч.

Ако искаш мога да ти дам и телефоните й.
Само едни искам да ти кажа, на там вече ти си решаваш по въпроса за лошите отзиви на нея.През цялата ми бременост, която тя ми води не съм чулаедна лоша дума от пациентките й, и пред нейният кабинет винаги е пълно!

# 11
  • Мнения: 1 531
мисля че точно за тази Кукуряшка се говореше в черния списък, че не е забелязала симптомите за аборт в 6-ти месец!!!
провери там

# 12
  • Мнения: 2 332
мисля че точно за тази Кукуряшка се говореше в черния списък, че не е забелязала симптомите за аборт в 6-ти месец!!!
провери там
И аз това имах предвид...  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт