Търся една приятелка от детството си.

  • 958
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
 Simple Smile Здравейте, помогнете ми да открия една моя стара приятелка, с която изгубихме контакт. Момичето се казва Елица и е родено през 1980 г. За съжаление не знам бащиното и фамилното й име, нито имам нейна снимка. Само помня, че майка й беше починала, а брат й се казваше Чавдар. Живеехме в Люлин, в съседни блокове - аз в 515 бл., а тя в 516 бл. Елица учеше в 97-мо СОУ Братя Миладинови.  През 1994 г. аз и семейството ми се преместихме в друг квартал. След това се чувахме само по телефона, защото бяхме в различни краища на София.
През 1997 се видяхме за последно и тя тогава ходеше с едно момче, Митко. После Елица и баща й също се преместиха в друг квартал и оттогава не сме се чували, нито виждали. А, тя, май по едно време беше в Кипър, ако не се лъжа. И това е, в общи линии.
Ако случайно някоя от вас се познае, или се окаже, че познава въпросната Елица, много ще се радвам да ми пишете. Търся това момиче от доста време, беше ми добра приятелка, но и аз не знам как така се получи, че изгубихме връзка  newsm78

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 15:19 от Щипалчица

# 1
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
потърси я в Atol.bg   Peace

# 2
  • Мнения: 111
Пробвах там, но не можах да я открия.

# 3
  • Мнения: 5 622
Оф, много мило това, успех ти пожелавам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт