Кафеникаво зацапвне в 9-ти месец???

  • 2 061
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Момичета, тази сутрин течението ми имаше леко ръждив цвят.. много се шашнах-цяла сутрин чета по въпроса и така и не можах да намеря кой знае какв...Моля споделете ако ви се е случвало подобно нещо- в 37седмица съм. Знам че може да предхожда падане на тапата, но възможно ли е да е нормално явление и нищо да не последва...? Притеснява ме, защото имам още доста до термина... Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 33
Не се шашкай. имаш ли болки, а пиеш ли магнезии. Ако не пиеш док може да ти предпише. Може да е тапата. На мен тя ми падна в началото на деветия, а родих 5 дни след термина. Hug Обади се за твое спокойствие на док. Успех и леко раждане, когато му дойде времето  Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Наистина може да предхожда падането на тапата,но това от своя страна не винаги означава задължително,че веднага ще родиш.Понякога може да мине и седмица и повече.Все пак си в деветия месец,има вероятност всеки един ден да родиш,така че ,ако ти е притеснено защо просто не посетиш гинеколога си Peace
Дано всичко е наред и безпроблемно раждане!

# 3
  • Мнения: 7 723
Ако прилича на сопол- да, тапата е.
Леко раждане    bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 2 508
Може да е тапата, да. Но много майки раждат месец и повече след като им падне тапата. Май с преглед не могат да установят дали е тапата, така че най-добре - звънни на доктора си и лягай да пазиш леглото. Бебето е напълно готово за излизане вече, няма страшно! Hug

# 5
  • Мнения: 48
Не се шашкай. имаш ли болки, а пиеш ли магнезии. Ако не пиеш док може да ти предпише. Може да е тапата. На мен тя ми падна в началото на деветия, а родих 5 дни след термина. Hug Обади се за твое спокойствие на док. Успех и леко раждане, когато му дойде времето  Hug

Нямам болки, не съм пила магнезий през цялата бременност- всичко беше изключително спокойно-сигурно затова и се шашнах толкова... Simple SmileОбадих се на лекарката- каза, че няма страшно, но ако искам можела да ме прегледа вагинално, което не било много препоръчително newsm78 А иначе не прилича на сопол, течението си е, просто по-тъмно...

# 6
  • София
  • Мнения: 537
не се притеснявай мила, на мен тапата ми падна в началото на 9-я месец въпреки че пиех хапчета за задържане и родих след 2 седмици. Не позволявай да те бъркат сега, че може да предизвикат разкритие, освен ако не е ужасно наложително.
Дори и да е тапата на което прилича не се притеснявай , мисли си само че бебчо идва   bouquet, а от това по-хубаво няма.
Целуваме те и успех ти желаем..... и много усмивки Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 508
Не се препоръчва прегледът, сигурно защото може да предизвика контракции или разкритие... Ама за шашкане си е, да. И аз бих се шашнала в интерес на истината. Може да идеш да те видят на ехограф, да ти измерят тоновете, за собствено успокоение...

Ааа, сещам се и още нещо - веднъж попаднах на такава тема и се оказа, че зацапването било от спукан капиляр на матката след бурна любовна нощ... Laughing Така че и това може да е.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз получих такова течение след единствения ми вагинален преглед и то пак така,в 9-тия месец.Но ако не си преглеждана,наистина е възможно да е тапата.По-спокойно и не се шашкай.

# 9
  • Мнения: 48
Благодаря ви за бързите отговори момичета. Ще лежа, пък каквото такова в крайна сметка... Simple Smile

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А иначе не прилича на сопол, течението си е, просто по-тъмно...

....и аз имах  такова течение както ти си го описала два дена след като се появи родих Алек  Grinning
 Почивай си и се следи така да се каже  Hug

# 11
  • Мнения: 329
Не се притеснявай толкова!   bouquet

Може и да е тапата, а може просто организмът да се чисти нещо.

При всички положения, най-много да се роди бебето  Heart Eyes В 37 седмица си е съвсем ОК.

Прави каквото ти се прави. Ако искаш - почивай (събирай сили за раждане Grinning), ако искаш - проветри главата малко на чист въздух и се радвай на най-прекрасното, което ти предстои!  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 521
Събери си багажа  Grinning !И си чакай ,то бебето си знае  Mr. Green .Ако все пак ти е притеснено,няма лошо да идеш за тоновете.Леко чакане и леко раждане   bouquet

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Можеш все пак да се обадиш и на лекаря си. Peace

Общи условия

Активация на акаунт