Днк тест за бащинство

  • 3 826
  • 3
  •   1
Отговори
Знае ли някой къде в Пловдив има клиника или лаборатория, която да прави ДНК тестове за доказване/отхвърляня на бащинство.
Благодаря предварително на всички, които могат да дадат някава информация, защото google не можа да отговори на въпросите ми.

# 1
  • Мнения: 37
във вми на васил априлов ходихме, но беше преди 9 години там ни пратиха от съда предполагам че пак е там

# 2
  • Мнения: 299
Тия дни проверявах резултати от изследвания на детето ми в сайта на Писанец и забелязах,че пишеше,че вече правят и ДНК-анализи.Дали правят ДНК-тест за установяване на бащинство не съм сигурна,най-добре позвъни и попитай.

# 3
  • Мнения: 26
Здравейте , аз искам да споделя моая опит и се надявам ако има и други да пишат по темата .използвах услугите на   http://dnasolutions-bg.com/ това е лаборатория за днк анализи и в това число доказване на бащинство . Въпросът ми е имали правили такъв тест от тази лаборатория и някой съмнява ли се в достоверността на отговора ? Дали взимането на проба от  слюнка както е описано в теста е достатъчно точно за да се определи бащинство на 99,9%, не трябват ли кръвни проби за по голяма сигурност.Някъде пишеше че сигурността при некръвна/ четка за зъби, тампон за уши, косъм и т. н./проба е   по малко и  90 % а при въпосната лаборатория го дават 99,9%.   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт