искам бебе, ама като не става???

  • 1 732
  • 4
  •   1
Отговори
 Sad и аз като други /въпреки възрастта - 41 г./ с пореден брак искам да имам бебе, НО....ех това голямо НО - явно възрастта си казва думата - яйцеклетките си падат неоплодени, понеже не могат да узреят напълно. Вече нямам вяра на докторите - надебелях трайно от медикаментите...и...без резултат. Моля ако някой се сети за [/color] нещо, което да помогне - ако някоя от вас е в моето положение, нека даде идея. Твърдо съм решила да опитам за последно, след което пожизнено се отказвам от идеята. Имам две големи деца - на 23 и на 21, не е да не съм раждала. Praynig

# 1
  • Мнения: 491
    desi_s9 най лесно е да се откажеш, но посетила ли си клиника за стерилитет, направиха ли ти необходимите изследвания, а цветна снимка? Имаш 2 раждания, нормално е да са настъпили някакви промени, а мъжкият фактор?

# 2
  • София
  • Мнения: 6 356
идеята е да отидеш при добър специалист по стерилитет, който разбира от проблемите на зрялата възраст, и да не губиш време в чакане.

ти къде си опитвала? 41 години не са много, но ако е доказан изчерпан резерв - няма какво да направиш освен донорска яйцеклетка.

# 3
на мен след лапароскопия ми казаха че имам сраствания и зачеването по нормален път е невъзможно .какво да правя.какви изследвания ми предстоят.кажете моля ви

# 4
  • Мнения: 90
dannyq5 моят съвет е да посетиш клиника по стерилитет там са специалисти в тази област и ще ти предложат най-добрия вариант за теб.Имай предвид че се подхожда индивидуално към всеки пациент според неговия мед.статус.Успех

Общи условия

Активация на акаунт