За разтворимостта на различните каши!

  • 2 475
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Не зная дали аз не приготвям нещо както трябва, но единствените каши, които се разтварят на 100% са Милупа и Хипп. Взех на Хумана и Фризокрем за проба, но и двете станаха на топчици. Иначе на Хумана банановата ни допада на вкус повече от Милупа, притеснява ме обаче този доста неприятен факт Thinking Как е при вас?

# 1
  • Мнения: 27 524
Нестле държат първенството по неразтворимост и буци, няма други такива  ooooh!

Милупа са перфектни!

Хумана - стават, синът ми обожава банановата, не са като Милупа, но пак става, не би трябвало да имаш проблем с тях. Сипвай по малко, бъркаш, пак малко и така става добре.

Сега взех и едни Милазан, също добре се разтварят и са вкусни.

На Данон също нямат проблем с лесното разтваряне.

Хип са ок също.

Тези сме пробвали  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 577
От магазина в който пазарувам мислех да купя фризокрем но продавачката ме предопреди че е капризна на приготвяне температурата на водата трябва да е точно колкото е написано на опътването иначе ставала на топчета по тази причина не съм копувала. С Хумана нямам проблем но я разбърквам с вилица.

# 3
  • Мнения: 3 993
Пробвали сме две на Милупа (бананова и био 7-зърнена) - идеално се разтварят. На Хумана сме пробвали банановата и банан с череша - нямах проблеми с разтварянето, може би малко по-бавно става. На Хип сме опитвали ябълка с копър "Лека нощ" и кайсия с праскова (с пробиотик) -идеални са , никакви проблеми! На Фризокрем имам една вкъщи, но още не съм я отворила.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Затопляш ли водата? На мен всички ми се разтварят идеално даже и Слънчо като затопля малко водата. Съвсем малко, да е топла не гореща.

# 5
  • Мнения: 543
Да, Милупа и Хип най-добре се разтварят, не са ми ставали на бучки. Хумана с повечко бъркане също става. Обаче Фризокреееем... Задължително на бучки, колкото и да съм се мъчила да догаждам температурата на водата.

# 6
  • Мнения: 3 157
Хм,аз съм давала Хумана,Милупа,Фризокрем,Блевит,Слънчо и не съм имала такъв проблем,само на Хумана банан и череша ставаше на бучки,та все трябваше да пускам пасатора допълнително и вече не купувам от нея.Приготвям каши като слагам първо кашата в купишката и след това доливам топла вода-някъде около 40градуса и намачквам с вилица,докато стане хомогенно.

# 7
  • Мнения: 146
Аз съм давала на Хипп и Слънчо ...нямах проблеми с тях..перфектни са си. smile3522

# 8
  • Мнения: 6 713
Милупа, Хумана, Хип- все се разтварят добре. Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Милупа наистина са перфектни.Доволна съм и от Хуманата,особено от банановата.

# 10
  • Временно
  • Мнения: 788
Не съм давала толкова много каши,че да се изкажа супер компетентно,но проблеми с разтварянето съм нямала.
Фризокрем също успях да я разтворя,но на вкус беше меко казано ужасна и направо я изхвърлих. Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз също съм забелязала,че Фризокрем и Нестле се разтварят най-зле.На Хумана се разтваря,но й трябва малко повече бъркане.Когато започнах да купувам и Слънчо се изненадах приятно,че се разтварят перфектно!

# 12
  • Мнения: 15 379
Много са досадни тези бучици - само Милупа и Милазан не са ми правили този проблем, но аз му открих цаката - водата трябва да е по-топла (не гореща!), сипвам я в купичка и отгоре на тънка струйка сипвам кашата, като непрестанно бъркам с виличка. Стават идеални  Grinning.

# 13
  • Мнения: 1 763
Аз само с Фризокрем съм имала проблем, но детето много я харесва както си е на бучки. Давам също Слънчо и Хумана и се разтварят идеално.

# 14
  • Мнения: 302
Аз съм доволна от почти всички който сме пробвали.На милупа на хип на слънчо.Даже сега съм взела на нестле с пшеница портокал банан и мляко но и от нея съм доволна.Досега съм си вземъла всеки път на различна марка.Но като взех на фризокрема царевица с ориз голяма гадост винаги я минавах допълнително с пасатора защото на нас много бързо ни се гади но на детето на вкус му хареса.

Общи условия

Активация на акаунт