бяло течение

  • 12 739
  • 21
  •   1
Отговори
Знам знам. има много теми за бялото течение. Но само исках да питам дали Ви се е случвало,при бебеправене, да имате бяло течение със много гадна миризма? Мерси за отговорите

# 1
  • Мнения: 2 270
това, което описваш според мен са гъбички - няма общо с бебеправенето Peace
отиди на лекар и искай микробиология - след което се лекувайте заедно с партньора ти

# 2
  • Мнения: 113
Ами по принцип по голям процент от жените имат течение,но всяко е поради различна причина.Пусни си едно микробиологично изследване и се консултирай с гонеколога дали това течение би ти попречило по някакъв начин за бебеправенео.

# 3
  • Мнения: 94
отивай при гинеколог,който си разбира от работата.Той най-добре ще каже какво е.Добре е да ти пусне и изследвания,които ще покажат на какво се дължи това течение.Успех

# 4
  • Мнения: 674
Микробиология Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 946
Щом като има миризма, сигурно са гъбички. Иди на лекар, това не е от бебеправенето.  Peace

# 6
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
това, което описваш според мен са гъбички - няма общо с бебеправенето Peace
отиди на лекар и искай микробиология - след което се лекувайте заедно с партньора ти
  Peace

# 7
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Микробиология и лечение за ДВАМА ви. Иначе ще се въртите в затворен кръг.

# 8
  • Мнения: 3 695
трябва да отидеш на лекар, който да те прегледа и да назначи лечение на теб и на партньора ти  Peace

# 9
  • варна
  • Мнения: 1 228
възможно ли е д асе получи бяло течение от противозачатъчни?миналия месец ми се получи ,но го хванах ж началото направих си вагинална промивка с вода и сода и ми мина,но този месеж(отново няколко дена преди да ми доиде)ми се получи без миризма е но имам ужасен сурбеж и е такова на парцали..като ми сварши отново смятам да напеавя промивка и да се мажа там с едно кремче пак каквото стане

# 10
  • Мнения: 293
Възможно е. Противозачатъчните предразполагат към гъбички и течения.....
От опит го казвам, а го пише и в листовките.

# 11
  • Мнения: 304
До колкото мога да съдя по собствения си опит - когато течението е на парцали - абсолютно сигурно са гъбички. Това е характерен симптом. Наличието на миризма се дължи на бактериална инфекция или трихомони. Всичко това се вижда при нормална микробиология и лечението трябва да бъде и на двамата партньори. Според мен най-ефикасна борба с такива инфекции е да се прилагат едновременно съответните антибиотици във вид на хапчета, глобули и крем за мазане. И задължително лекуване и на партньора.

# 12
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
До колкото мога да съдя по собствения си опит - когато течението е на парцали - абсолютно сигурно са гъбички. Това е характерен симптом. Наличието на миризма се дължи на бактериална инфекция или трихомони. Всичко това се вижда при нормална микробиология и лечението трябва да бъде и на двамата партньори. Според мен най-ефикасна борба с такива инфекции е да се прилагат едновременно съответните антибиотици във вид на хапчета, глобули и крем за мазане. И задължително лекуване и на партньора.
Напълно съм съгласна с Щи  Peace . При гъбички, течението прилича на пресечено мляко, бяло на парцали и без миризма. Щом има миризма, значи е бактериална инфекция . Нищо страшно, всеки получава подобни оплаквания, но трябва да се лекуват навреме, задължително и партньора  Peace

# 13
  • варна
  • Мнения: 1 228
аз се лекувах от това преди 2 месеца и сега пак ...вече ми писна #Cussing out но интересното е че тогава доктора не исписа хапчета на партниора .попитах го защо и тои каза че това не се предавало по полов пат.

# 14
  • Мнения: 879
Аз също в момента лекувам течение, първо с антибиотик, после слагах свещички, а сега съм на крем Клиндамисин 2%. По-другата седмица съм на контролен преглед да видим дали съм се изчистила, но моята лекарка не предписа нищо на мъжа ми. Четох, че моята бактерия не се предава по полов път........ Не знам дали слесд всичките тези неща ще изчезне...  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт