Какво АМ да купя за 9 месечно бебе

  • 516
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 534
Какво АМ да купя за 9 месечно бебе ,,което е било изцяло на кърма без прием на каквото и да било АМ  (захранени сме от 5месеца и половина с твърда храна) И сега искам да пробвам да правя попарата и сутрин с АМ  и бисквити с АМ ,защото отказва да я яде тая пусна попара та виж пък я прояла с АМ направена  Peace

# 1
  • Мнения: 90
А защо трябва задължително да яде попара???Това не е единствената закуска.Ако толкова настояваш,пробвай с Hipp-розов с пробиотици,може би ще го хареса с попарата.Но щом не я харесва,не насилвай детето.

# 2
  • Мнения: 166
Аз се притеснявах първоначално дали малчо ще хареса вкуса на АМ (захранен на 5 месеца, преди това изцяло на кърма), но сега замествайки следобедното хранене му купих розов Хип, първоначално двойка (не си спомням добре защо трябваше да се започне с по-малкото число), а сега, след 2 седмици - тройка. Прие го отлично. Дори съм го давала като мляко (след като няколко пъти ми отказа кисела, а нямах друго приготвено)

# 3
  • Мнения: 534
розовия ХИП противоалергенен ли е ? Thinking

# 4
  • Временно
  • Мнения: 788
розовия ХИП противоалергенен ли е ? Thinking
   
Не.

Но аз мисля,че не е нужно да се дава хипоалергенно мляко като превантивна мярка,ако детенцето няма доказани алергии.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт