изкуствени мигли

  • 80 246
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! Някоя от вас ползвала ли е изкуствени мигли, тези които си ги слагаш за някоя по-специална вечер и след това си махаш/търсих подобна тема във форума, но не открих/?от доста време съм в чуденка как точно се поставят/свалят и от къде може да се купят хубави такива Thinking
дали стават тез, които се продават по големите аптеки.... Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 146
аз съм ползвала изкуствени мигли няколко пъти,като последния дори се престраших да си ги поставя сама-говоря за цели мигли,а на тези на снопчетата;
на бала си бях с изкуствени мигли, залепени от гримьора ми, цяла вечер издържаха, после сама си ги отлепих,дори без да ползвам тоалетно мляко, никакви проблеми
а за хелоуин парти си взех едни много големи и декоративни- с розово покрая, защото бях пеперуда, сама се постарах да ги залепя и всичко се получи точно, важното е да е най-близо до естествените мигли, за да се слеят, а и лепилото е от значение- на всяка цена не ползвам това ж опаковката на миглите, а купувам отделно, което знам, че хубаво ще ги залепи

# 2
  • Мнения: 30
И аз съм решила да си купя но нямам представа какви марки са добри, ще се радвам някой да ни просветли.
От тук http://www.youtube.com/watch?v=pi9u8mCNA_g&feature=channel_page можеш да се научиш сама да си слагаш

# 3
  • Мнения: 13 621
От Beauty Zone съм си купувала. Много добре седят стига да се сложат точно и да се слеят със собствените. Има по нета много клипчета как става.

# 4
  • Мнения: 1
 Simple Smile благодаря ви! аз вчера, след четене на разни сайтове из нета, реших се и си купих! в упътването обаче пише, че се поставят след завършване на целия грим, дори след поставяне на спиралата! а четох, че се поставяли винаги преди грима...... направо се обърках вече  ooooh! . вие кога си ги поставяте?  Thinking и какво лепило ползвате, ако не е това в опаковката?

# 5
  • Мнения: 621
Аз до сега не съм си слагала,а винаги съм искала да имам черни гъсти мигли(кой ли не иска) и от години почти никога не излизам без спирала - освен ако не отивам до магазина или да тичам на стадиона или на плаж.... И тази година приятелят ми сам ми предложи да си купя. Купих си едни,които така и не успях да сложа добре и още едни много сладки(и двата модела от бонжур) като за НГ, но поради здравословни проблеми не отидох никъде и не ги сложих... Обмислям да повикам някоя по-специализирана приятелка и да ми ги залепи за Св Валентин например....
Обмислях и тези,които са по-трайни и ги слагат в салоните,но като видях какво става като се свалят с твоите мигли и се отказах...

# 6
  • Мнения: 1
и моите са от там  Laughing  ! и аз лично не бих си сложила от тези в салоните, защото както четох, има вероятност при свалянето да си свалиш и твоите! Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 498
libellen, би ли споделила какво лепило допълнително купуваш, каква марка и от къде?

# 8
  • Мнения: 13 621
аз ги слагам на края на грима. после ги извивам заедно с моите мигли и нанасям при нужда още спирала или финно черен молив ако се вижда лепилото.

# 9
  • Мнения: 4 664
Купих си миналата седмицаза повод. Гримьорка ме накара да си взема. Изумих се колко и какви различни видове има. Тези, които аз взех са за сгъстяване, понеже на дължина го докарвам дори прекалено. След седмица ще имам резултат дали са седяли на мястото си в продължение на минимум 12 часа.
 Относно лепилото, моите мигли бяха 14 лв и са си в комплект с такова в кутийката.

# 10
  • Мнения: 411
Ползвам винаги когато ходя на дискотека с приятелки.
Слагам и за по-специални случаи.
Залепвам ги сама без проблем.Купувам такива,които сгъстяват
и са малко по-дълги от моите мигли.Ползвам лепилото в опаковката.
После не слагам спирала отгоре,защото има такива които си слагат.
Като се прибера само си обливам лицете с топла вода и ги отлепям без проблем.
Последните ползвах 3 пъти.

# 11
  • Мнения: 2 498
И моите мигли са в комплект с лепило, но не дъжи много добре.....ве4е 3 кутийка купувам и лепилата са еднакви....затова турся по-здраво....
Кас Heart Eyes-радвам се много за теб....

# 12
  • Мнения: 13 621
Има едно лепило DUO на MAC, страхотно е, но за жалост го няма тука. И е в доста по-голяма тубичка!

# 13
  • Мнения: 3 830
Слагам понякога изкуствени мигли. Стои мн красиво. Flutter
Последните, които си купих, имат прозрачно лепило, което залепва много добре. Някакви чешки или полски са, а не китайски,чието лепило е бяло.
Поставям ги лесно с помощта на тънка четка, напоена с лепилото и започвам от външния ъгъл на окото, понеже всичките видове мигли са малки за големината на очите ми. По принцип се поставят, като се започне от вътрешния ъгъл.

# 14
  • Мнения: 60
Има едно лепило DUO на MAC, страхотно е, но за жалост го няма тука. И е в доста по-голяма тубичка!
DUO е най хубавото лепило за мигли, но не е на МÄC!!!

Общи условия

Активация на акаунт