Боженци-къде ?

  • 1 395
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 409
Моля дайте идеи къде може да се отседне в Боженци за уикенд
Благодаря

# 1
  • Мнения: 2 175
Велиновия хан, Парлапановата къща
или Фенерите..Wink

# 2
  • Мнения: 214
Капитановата  къща

# 3
  • Мнения: 1 312
В Боженци два пъти сме отсядали в Фенерите ,но от както го има ето това
http://www.bogena.bg/bg/complex.php
сме там.Много сме доволни

# 4
  • DE
  • Мнения: 967
В хотел "Божена"!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Наистина ли сте доволни от Божена? Последно бяхме там за миналия Великден, стояхме 4-5 дни, тръгнахме си със скандал и отказахме да платим пълната сума. Ама наистина не я платихме. Не се гордея, но съм като доберман - стисна ли, не пускам. Не избягахме, просто ги убедих, че няма за какво да ни взимат въпросната цена. Отвратително обслужване, храната не е храна, а гадост, спа-център=нула. Да не ми е стъпил кракът повече там  Naughty

За Фенерите съм с две ръце  Peace

# 6
  • Мнения: 1 312
Mims-Mims не мога да повярвам,че сте останали толкова разочаровани,вярно ние сме ходили само лятото през зимата не сме ходили там,бяхме много доволни всичко много ни хареса децата по цял ден играеха  на вън,а стоплеха ли се хоп в басейна,
Но ще си имам едно на ум вече за там  Thinking

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И аз останах доста учудена. Като се има предвид предлагането в тази сфера, направо си е срамота такава излагация. Много показателно за мен беше това, че като се оплаквахме на сервитьорите (примерно) за някаква нередност, те самите казваха: "Знаем, знаем, и ние се ядосваме за тези неща, ама какво да направим".
Дано пък да са се поправили.
Между другото два дена преди ние да си тръгнем, други хора си тръгнаха по подобен на нашия начин.
Иначе базата е хубава, съгласна съм.

# 8
  • Мнения: 1 312
Е, жалко за тях значи,тази красива база ще я съсипят явно с това обслужване  Crossing Arms
дано се променят нещата за добро Hug

Общи условия

Активация на акаунт