Къде ще празнувате Св.Валентин

  • 8 884
  • 45
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 222
Наближава празника на влюбените, а ние още се чудим къде да празнуваме. Споделете вие къде ще сте?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 817
Миналата година бяхме вкъщи, сами, шампанско, хайвер... беше прекрасно, романтично и уединено. Вече нищо не може да ме изкара на заведение на Св. Валентин.

# 2
  • Мнения: 712
На мен ми писна от редовното чудене какво да си организираме за Св. Валентин и тази година докопах промоцията на Sky Europe 2 билета на цената на един, която обсъждаха момичетата в темата за лоукост авиокомпаниите. И voila - на празника на влюбените ще бъдем във Виена Simple Smile

# 3
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Ние мислим да ходим във Велинград на някой СПА хотел.Поне за сега са такива плановете

# 4
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Нашата практика е да сме си вкъщи, в романтична обстановак.За самият празник като символ и в този дух всяка година си купуваме нещо еротично от специализираните магазини........... Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 655
Ние пък точно на 14 се връщаме от почивка в чужбина, така че ще сме в къщи със сина ни, за който ще ни е домъчняло тъй като няма да е с нас на почивката. Peace

# 6
  • Мнения: 285
И ние на 14 ще летим след почивка в чужбина, така че сигурно ще сме уморени и вкъщи.
Но след 3 седмици почивка на плажа, няма да се оплача да пропуснем "официалния " празник.

# 7
  • Мнения: 241
На 14ти сме в Египет... не че точно ще го празнуваме, просто на 14ти гледаме да правим нещо заедно

# 8
  • София
  • Мнения: 461
Ние по принцип не празнуваме специално, но тази година мъжът ми реши, че ще е хубаво да отидем някъде и да съчетаем Трифон Зарезан и Свети Валентин.  Laughing Резервирали сме в Старосел, в нощувката е включен и винен тур, така че ще ни пасне идеално Mr. Green.

# 9
  • Мнения: 3 695
още не съм мислила  Thinking

electra много добре звучи Peace

# 10
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Electra в кой хотел ще сте в Старосел и каква точно е офертата в смисъл цената  bouquet

# 11
  • Мнения: 884
Не отбелязваме този ,,голям,, празник  Laughing  по принцип,но миналата година празнувахме тук . Тази година- никакви планове. Миналогодишната беше достатъчна изненада.  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 461
http://www.starosel.com/

Ами мъжът ми това е намерил, ние не сме ходили до сега, хубаво изглежда, имат и цени публикувани, може да го разгледате.

Ние искахме да ни е близо до София, и да е някъде, където не сме ходили. Та затова ни се стори приемлив вариант.

# 13
  • Мнения: 3 695
много добре изглежда хотела, ще чакаме отзивите ти  Peace
дано да е хубаво

# 14
  • София
  • Мнения: 461
Задължително ще докладвам като се върна Laughing

Общи условия

Активация на акаунт