Ресторант за сватба - Варна

  • 74 092
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Здравейте, тъй като съм в майчински ме ангажираха да организирам сватбата на зълва ми  Mr. Green
Моля ви помогнете ми с предложения за ресторанти подходящи за сватба през месец май за около 80-90 човека !  Hug

# 1
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Здрасти!

Нашата сватба беше на 22 май, 2004, в хотел "Казабланка":

http://bghotelite.com/hotel-casablanca-green.2232_bg

Мястото е страхотно, обслуването също. Собствениците са много точни, изненадани бяхме от коректността им. Препоръчвам го с две ръце.

Ако имате нужда от ди-джей - също мога да препоръчам. Wink

Между другото, сега му е времето да търсите ресторант. Месец май е много натоварен заради баловете. Ние започнахме да търсим през март, и едва намерихме свободни дати и за ресторанта и за ди джея.

# 2
  • Мнения: 48
 Hug
благодаря ти НАДИ   bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ресторанти за 80-90 души във Варна вече почти няма. Добро предложение са хотелските комплекси, но пък там на ресторантите им липсва стил и изисканост, подходящи за такова събитие като сватбата.
Голям ресторант е "Хоризонт", евентуално "Сезони" и "Капитан Кук" - това е врамките на града.
През май е вече достатъчно топло и може да се направи сватба на открито - вила "Аква" /малко кичозно, но пък .../, хотел "Орхидея", "Ривиера бийч", "Адмирал",  въобще по комплексите има избор на големи ресторанти.

# 4
  • Мнения: 984
През лятото на 2005г. в р-т "Хоризонт" направихме официална вечеря за семействата ни. Беше много изискано, храната - превъзходна, обслужването беше на ниво.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Че е топло, топло е, но и много дъждове може да паднат. Така че когато избираш, имай едно наум, трябва да има къде да се подслонят гостите при евентуален дъжд. И не мога да се стърпя, ще го кажа: организирането на сватбата е работа на булката и младоженеца. Не на роднините. Сякаш ти като си в майчински нямаш работа.  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 48
Това за дъжда е вярно, за това не не ни се рискува, по-добре на закрито!!! Вила Аква е добро предложение...моята сватба беше там преди 2,5 години .... изкарахме си супер  Grinning
За Хоризонт ще ме извините, но ми е безкрайно тривилно ...всеки 2-ри прави сватба там......  Sick
А що се отнася до организацията....Саня, права си, че е работа за младоженците  Mr. Green Аз само помагам с идеи, защото любимата ми зълвичка много ми помгаше за моята сватба  Hug

  bouquet   bouquet   bouquet  за всички отговорили

# 7
  • Мнения: 187
нашата сватба беше в к-кс Камелия(пътя за Златни Пясъци)много доволни останахме от всичко.и не е скъпо Peace

# 8
  • Мнения: 2 515
Преди 3 години ходихме на сватба във Варна.Беше в  "Траката" ( newsm78) Изкарахме си много добре.Храната беше вкусна, а сервитьорите - любезни.Музиката също беше на ниво Simple Smile

# 9
  • Мнения: 165
нашата сватба беше в к-кс Камелия(пътя за Златни Пясъци)много доволни останахме от всичко.и не е скъпо Peace
И нашата така newsm10

# 10
  • Мнения: 4 202
Във Варна съм била на сватби в ресторанта на х-л "Черно море", "Хоризонт" - в морската градина и "Морска сирена"- пристанището. "Черно море" и "Морска сирена" са за около 100 души, "Хоризонт" събира и повече  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 91
Хоризонт за мен си остава  най-добрия ресторант за такива поводи.  bouquet

# 12
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 447
Сватбата на племенника ми беше на 25 септември 2004 в ресторант Камелия. Очарована  съм ! След това там празнувахме и юбилея на баща му , и именни дни , а миналата година имахме гости от София и пак ходихме там . Храната е хубава и обслужването също . Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 29
Здравей ,
нашата сватба беше 11.08.2007  и бяхма в ресторанта на хотел Персей /Бившия бриз1/. Останах доволна.

# 14
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
нашата сватба също беше в р-т Камелия

Общи условия

Активация на акаунт