91 % отстъпка от цената или сезонни намаления в Италия (само за редовни клиенти)

  • 19 702
  • 316
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 710
Пу първа:-))
Дирокова, много яка картинка, бравус.
Кога свършват тези салди, всъщност?

# 2
  • Мнения: 1 100
Пу втора Laughing

Много свежо Дирок4е  bouquet

Оби4ам салдите, йееес: тук свърШват, когато има свърШат артикулите за продан/пробутване  Grinning, инак и през феввруари се намира по някой остатък Party

И аз отдвана съм хвърлила око на детските стоки на Иана и Бенетон за моя милост, ма трябва да пробвам...пък ме е срам Crazy Blush

# 3
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Третото,но не последно място е за мен Party

Дай Боже на всеки 91 процентна отстъпка newsm10

Аз ботушките дето си ги купих бяха само на 20 % сконто ,но много ми харесаха и са на Laura Biagiotti(на мен това име нищо не ми говори Embarassed,но се надявам,че е добра ит.марка)

# 4
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Включвам се отново,защото сън не ме лови Cry.Тази вечер на мъжо му се появи остра болка в корема,в ляво от гръдния кош,придружена с гадене и повръщане.Започна да се превива много силно,и аз много се изплаших.Обадихме сме на 118 , и след половин час пристигнаха(мено мале).Бяха много любезни,прегледаха го,взеха му кръв и казаха ,че трябва да го хоспитализират.Отидох с тях до сокорсото,приеха мъжът ми и ми казаха,че не мога да остана.Прибрах се в къщи и сега полудявам от притеснение.Чувствам се ужасно самотна,уплашена и притеснена.дано не е нищо сериозно Praynig.Незнам какво да правя,освен да стоя и чакам и надявам да не е нещо сериозно.Трябваше да споделя с някой.Радвам се,че ви има Hug

# 5
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Включвам се отново,защото сън не ме лови Cry.Тази вечер на мъжо му се появи остра болка в корема,в ляво от гръдния кош,придружена с гадене и повръщане.Започна да се превива много силно,и аз много се изплаших.Обадихме сме на 118 , и след половин час пристигнаха(мено мале).Бяха много любезни,прегледаха го,взеха му кръв и казаха ,че трябва да го хоспитализират.Отидох с тях до сокорсото,приеха мъжът ми и ми казаха,че не мога да остана.Прибрах се в къщи и сега полудявам от притеснение.Чувствам се ужасно самотна,уплашена и притеснена.дано не е нищо сериозно Praynig.Незнам какво да правя,освен да стоя и чакам и надявам да не е нещо сериозно.Трябваше да споделя с някой.Радвам се,че ви има Hug

предположения някакви не изказаха ли? за какво го хоспитализираха?
предполагам колко ти е притеснено, кажи като има неЩо ново.

# 6
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Оле, касиер, ама нищо ли не ти казаха? В болницата трябва да ти акжат днес по време на посещеняита какво му има, в стаята на лекаря ан отделението, в което е, поне това са ти акзали къде е настанен, нали? Дръж ни в течение да не се притесняваме, че си и сам самичка там, милата! Praynig Hug
Гериии, ама бравос, ти си герой, за два емсеца и нещо ли успя да смъкнеш с две, че и три талии, как бе, жена, направо се смаях!
Аууу, стоя още ан 48, и то едвам напъхана там....Ама и не знам що ще стане с тия мои изследваняи другата седмица, не съм много добре, май имам анемия силна, вие мис е свят, вианги съм уморена, нервите на моменти дават на късо, ужас, плаша се вече. После ще докладвам.

# 7
  • Мнения: 764
Големи размирици в София,боища пред парламента,блокирано движение...който има БГ телевизия,дават директно по канал3.

# 8
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
да, италинка, таман майка сега в скайпа ми спомена, отивам да гледам, мерси за инфото!

# 9
  • Мнения: 750
Касиер какво стана,имаш ли новини от болницата?

# 10
  • Мнения: 5 475
Бонжур в новата тема! Hug


Касиер, стискам палци за мъжа ти, дано не е нещо сериозно.  Praynig Hug

Да се похваля, днес най-после ми съобщиха, че е одобрена кандидатурата ми за италианско гражданство (след 2 години и 8 месеца чакане  #Crazy).
Сега чакам писмо с датата, на която трябва да полагам клетва.  Wink
Както ми казаха от Министерство на Вътрешните работи и това писмо обикновено се чака 3-4 месеца, така че пациенца.  #Crazy

Миленче, и аз се изследвах наскоро , всичко си ми е наред.  Peace
Понеже четох разни лоши неща за Дюканския режим, но реално аз карах строго само месец и половина, после само ограничавам въглехидратите, ям всичко друго (плодове, зеленчуци)и пак отслабвам, макар и само с  1-2 кг на месец, но пък не си натоварвам черния дроб. Wink
  Захванала съм  се и с йога и тенис .  Wink

Тренирам яко почти всеки ден.  Peace

# 11
  • Мнения: 359
Здравейте симпатикони.За много години.
Касиер,очакваме хубави новини от теб.
Брех добре ,че сте писали бавно ,че да ви изчета.Гледам уринотерапията и салдите обсъждате.За първата може и да има някакъв ефект при инестетизмите,но убийте ме или по скоро подстрижете ме неправилно,но че има онко лечителни свойства,не вярвам.Жуфке на майка ти искрено и от сърце,повярвай ми ,пожелавам да е все така добре.Пък и все си мисля,че ефектът,ако има такъв ще да е вече забелязан,проучен и вкаран в действие,от фармацевтичните индустрии.Или поне от българските такива,щото то е ясно,че само българската пикня има тези чудотворни свойства.Аз предпочитам да си цопна едно кремче с извлечени урини екстрати ,отколкото да се намажа със самопроизведена такава.Имам чувство,че ще се чувствам като ъмммм препикано мушкато.
от салдите закачих една фелпа на Тимберланд и едни дънчици на Келвинчо.Не слагам в сметката и Левиса ,който си самоподарявам на всеки рожден ден.Това е така ,защото излизах с  мъжа ми и ако едно време беше "Вземи това ще ти стои страхотно"сега стана "Ейй това е идеално за малката".Така,че драги тезорки аз в събота излизам САМА т.е с една приятелка, и се надявам поне на  един чифт обувки (вече съм ги зърнала).
Иначе как сте,що сте?

# 12
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Бре, гледах без да вдяна по Скат и Канал#, чсакс ега първите новини по БНт 1 говориха за ауторизирани протести за три дни, но по получени сигнали за взривни устройства решили да очистят площада пред НАродното събрание.
Момичета, разказвам ви какво чух преди минутка буквално. Сега текат разговори с Бойко Борисов и двадесеттина студенти в община София. Иначе яко са били, има доста тежки случаи в Пирогов и другаде. Едно е сигурно- оставка на кабинета се иска, народът е гладен. Напомня жестоко 1997 година, това!
Италинка, следиш ли? От тая сутрин досега оскъдна ми се вижда медиййната инфо.. Само репортажи директни по ската и канал3, без коменти, интервута кратки и само редици с полица със скудота. Арести директни на спокойно протестиращи младежи и спувни.
Гадна история, ама наистина не се живее въобще добре из нашенско.

# 13
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Здравейте симпатикони.За много години.
Касиер,очакваме хубави новини от теб.
Брех добре ,че сте писали бавно ,че да ви изчета.Гледам уринотерапията и салдите обсъждате.За първата може и да има някакъв ефект при инестетизмите,но убийте ме или по скоро подстрижете ме неправилно,но че има онко лечителни свойства,не вярвам.Жуфке на майка ти искрено и от сърце,повярвай ми ,пожелавам да е все така добре.Пък и все си мисля,че ефектът,ако има такъв ще да е вече забелязан,проучен и вкаран в действие,от фармацевтичните индустрии.Или поне от българските такива,щото то е ясно,че само българската пикня има тези чудотворни свойства.Аз предпочитам да си цопна едно кремче с извлечени урини екстрати ,отколкото да се намажа със самопроизведена такава.Имам чувство,че ще се чувствам като ъмммм препикано мушкато.
от салдите закачих една фелпа на Тимберланд и едни дънчици на Келвинчо.Не слагам в сметката и Левиса ,който си самоподарявам на всеки рожден ден.Това е така ,защото излизах с  мъжа ми и ако едно време беше "Вземи това ще ти стои страхотно"сега стана "Ейй това е идеално за малката".Така,че драги тезорки аз в събота излизам САМА т.е с една приятелка, и се надявам поне на  един чифт обувки (вече съм ги зърнала).
Иначе как сте,що сте?

Ов4ева, преди 20 години в България имам съмнения, 4е са съЩествували такива крем4ета  Mr. Green (бай дъ уей, сега има ли таквоз неЩо?  Shocked)

за пазара, аз си ходя сама и въпреки това залитам по неЩа за децата и за мен не остава  Confused
така 4е, с приятелката заобикаляй детски магазини  Mr. Green

пп. сега като се замисля, 4е то ние с каката сме един номер за блузи, май Ще ми дава на заем 2/3 неЩа  smile3508

# 14
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1265733

Аа, фейамка, и аз с майка ми откак бях на 15-16 почнах да си разменям дрехи, по-точно тя откачаше с мен, де и свивах все това-онова, приватизация в соцвреме Joy

Общи условия

Активация на акаунт