Какво според вас означава "ревливо" бебе?

  • 5 060
  • 101
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Здравейте. Малко несериозен въпрос от мен, с цел разведряване. Та - случвало ли ви се е да ви питат: "Твоето бебе от ревливите ли е?", защото на мен постоянно и незнам какво имат предвид. И днес например баба ми дойде при мен, аз сама с малкия, той реве, по скоро мрънка /нямам представа защо/ и баба ми вика: "Е, значи все пак е от ревливите". И аз  Shocked Незнам какво да отговоря. Ми не са ли всички бебета ревливи? Вие как мислите?

# 1
  • Мнения: 8 999
Моите не бяха от ревливите. С една дума - гласът им не се чуваше, освен ако имаха нещо важно да кажат. Че са гладни, че са жадни, че са наакани, че им се спи, че позата в леглото им е неудобна, че ги боли нещо...
Когато нямаха никакво съобщение, обикновено си мълчаха или си гукаха нещо.

# 2
  • Мнения: 9 973
моето беше на периоди Thinking на месечия Joy Joy

# 3
  • Мнения: 822
И бебка не е от ревливите.И тя само като е гладна,като и се спи или я боли нещо мрънка.

# 4
  • Мнения: 3 306
моята сладурана , не беше от ревливите  Naughty   ревеше само ,когато огладнее  Rolling Eyes

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 306
 ShockedОле, така като чета, май наистина моят е от ревливите. Аз си мислех, че абсолютно всички бебета са така. Досега не е било да стои мирен, независимо от обстоятелствата. Само като спи. Иначе ако не го нося или да го занимавам първо мрънка и след това преминава в рев. Дето се вика едни чинии немога да измия ако е буден. Аз на шега го зададох тоя въпрос, а то какво се оказва...

# 6
  • На топло...
  • Мнения: 584
И моят е ревльо, нон-стоп сме залепени Peace!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 306
И моят е ревльо, нон-стоп сме залепени Peace!
cheers

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 576
И моя ще е ревлив ако постоянно не е в ръцете ми.

# 9
  • Мнения: 1 305
Ревливо е дете, което прави така, че на родителите да им се дореве от него.  Joy

# 10
  • Мнения: 4 496
И трите ми деца не бяха ревливи. Само ако нещо не им е наред- гладни, жадни, пълен памперс... Flutter

# 11
  • София
  • Мнения: 6 145
При мен каката беше ревлива, а дребният сега не е. Така, че имам база за сравнение  Laughing
Щерката и до сега си е такава: 3 минути е средното време през което изисква нещо. Като тръгнем на някъде имаме повече проблеми с нея отколкото с бебето. Характер  Thinking

Та ревливо бебе, за мен е бебе, което изисква непрекъснато внимание от страна на родителите си.

# 12
  • Мнения: 1 919
Моето не e от ревливите, ами от мрънкащите!

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 22:39 от galentinass

# 13
  • Мнения: 3 804
О при мен голямата каката беше доста ревлива  Grinning, но дреби беше картинка,тихо кротко и спокойно, още от болницата спеше по цяла нощ

# 14
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Дъщеря ми не е ревлива по-скоро много вика . Когато не и изнася нещо се започва едно викане  Close

Общи условия

Активация на акаунт