Възпаление на гласните струни

  • 4 426
  • 4
  •   1
Отговори
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Миналата година имах проблеми с гърлото,сякаш непрекъснато има някакъв секрет,който се опитвам да преглътна и пресипвам,не много,но пресипвам.Ако пък леко повиша глас,направо почва да ми боде в гърлото.Ходих на лекар,изпаса ми някакви лекарства,мина ми това нещо,но за кратко.Вече не мога да се търпя.Ходих два пъти до личната,все нещо има и не ме преглежда и до направление не мога да стигна.Докато стигна до лекар искам да направя нещо,но незнам какво.Ако някой е имал същия проблем и се е повлиял от някакви *бабини рецепти*,моля да ги сподели.Това постоянно преглъщане ще ме подлуди.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 573
Според симптомите ми прилича на хр. фарингит. Пробвай с леко топъл чай от лайка, в по-големи количества. Не пий нищо вряло.

# 2
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Нито вряло,нито студено,все се пазя и пак съм така.Когато пия чай се чувствам по-добре,но за кратко.Доктора ми каза,че имам възпаление на гласните струни,пък незнам дали не е фарингит.

# 3
  • малко градче
  • Мнения: 188
Детето на моя колежка имаше подобен на твоя проблем. Често пресипваше. Като го заведе на поредния доктор се оказа, че има някакво образувание (израстък) на гласните струни. Направиха му операция и вече три- четири години няма проблем.   

# 4
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Детето на моя колежка имаше подобен на твоя проблем. Често пресипваше. Като го заведе на поредния доктор се оказа, че има някакво образувание (израстък) на гласните струни. Направиха му операция и вече три- четири години няма проблем.  

Ей това най-ме е страх,но ако се наложи......Тия дни пак ще се пробвам при личната да се вредя,че почвам много да се притеснявам.
Направо усещам как нещо се стича в гърлото ми и съответно преглъщам.

Общи условия

Активация на акаунт