Отговори
  • Мнения: 319
Здравейте!
Предстои ни среща май месец с много майки, бебета...и татковци и сме си набелязали няколко хотела,от които и тези двата!Има ли някой ,който да е ходил там и да има лични впечатления?Ще ни е от полза!
Благодарим предварително Grinning

Ето ги и сайтовете:
Марагидик
Априлци

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз съм ходила и в двата и не намирам съществена разлика. И двата стават. Това, което е снимано в сайтовете си отговаря на истината. и двата ресторанта са големи, горе долу менюто е едно и също. В априлци има дискотека, а в Марагидик не. И в Априлци басейна се топли, а в Марагидик не и е все студен. Но предполагам, че ще ходите сега и това с басейна не ви интересува, тъй като и двата са външни и не работят зимата. Ако се сещаш нещо по-конкретно да питаш... но общо взето е това.

# 2
  • Мнения: 473
Лятото бяхме на почивка в хотел "Априлци" и не съм никак очарована. Стаите са добре, горе-долу, но точно пред хотела има ресторант, в който до 2 часа през нощта пеят и свирят и изобщо не е възможно да се спи. Със скандали си тръгнаха всички гости на хотела, включително и ние, отидохме до "Марагидик", там е доста по-добре. И басейна ми хареса повече и къщичките, наистина там човек може да се наслади на тишината и спокойствието. А има и детска площадка и люлки. В "Априлци" за деца не са помислили изобщо.

# 3
  • Мнения: 319
Благодаря ви много за отговорите Hugопределено наклонихте везните в полза на Марагидик  PeaceВсе пак отиваме със деца,които тогава ще са на по 1г. и от значение е и двора!

# 4
  • Мнения: 2 575
О, моля те пусни търсачка във форума  - за МАРАГИДИК е пълно с отрицателни отзиви, включително и мои, но сега не ми се пише подробно - доста писах навремето. Надявам се да намериш темите  Hug

# 5
  • Мнения: 1 095
О, моля те пусни търсачка във форума  - за МАРАГИДИК е пълно с отрицателни отзиви, включително и мои, но сега не ми се пише подробно - доста писах навремето. Надявам се да намериш темите  Hug
Аз за Априлци бях чела доста негативи Sad

# 6
  • Мнения: X
Дворът на хотел Априлци не ми се вижда никак подходящ за малки деца,особено на 1 година.Ако седнеш да пиеш кафе на бара до басейна,ще трябва да го закачиш/детето/ за ръката си,за да не падне вътре.На Марагидик басейнът е отделен с оградка,като самостоятелно дворче,в което да не влиза само детето и изобщо басейнът е на прилично разстояние от детския кът/и от хотела-можеш да си почиваш на тишина/.Там ми се струва по-подходящо за деца.Въпреки многото критики към хотел Марагидик аз съм им фен.

# 7
  • Мнения: 3 695
О, моля те пусни търсачка във форума  - за МАРАГИДИК е пълно с отрицателни отзиви, включително и мои, но сега не ми се пише подробно - доста писах навремето. Надявам се да намериш темите  Hug
да, имаше тема с много негативни мнения за марагидик  Peace потърси я

# 8
  • Мнения: 17 934
http://hotel1876.com/
На мен ми препоръчаха този, в интерес на истината не съм ходила, компанията избра друго място, но имам много добри впечатления от собственика, докато разговаряхме, беше много мил, направи много компромиси, съжалявам, че не отидохме там

# 9
  • Мнения: 1 095
http://hotel1876.com/
На мен ми препоръчаха този, в интерес на истината не съм ходила, компанията избра друго място, но имам много добри впечатления от собственика, докато разговаряхме, беше много мил, направи много компромиси, съжалявам, че не отидохме там
Аз пък точно за хотел Априлци четох много лоши отзиви в един друг форум. Дали собственика е бил толкова мил, само и само да отидете  newsm78

# 10
  • Мнения: 319
Цитат
Аз пък точно за хотел Априлци четох много лоши отзиви в един друг форум. Дали собственика е бил толкова мил, само и само да отидете 

http://hotel1876.com/
ама това не е хотел Априлци,а някакъв друг в с. Априлци Peace

# 11
  • Мнения: 793
Аз препоръчвам този http://www.panoramabg.info/index.php, подходящ е за деца и има голяма поляна за игра и детска площадка  Grinning

# 12
  • Мнения: X
Аз препоръчвам този http://www.panoramabg.info/index.php, подходящ е за деца и има голяма поляна за игра и детска площадка  Grinning
От този хотел също съм много впечатлена,не съм спала все още в него,а басейна,когато ние ходехме се строеше,но виждам в сайта,че е станал хубав.На варненци е доколкото съм осведомена.Отначало не беше толкова атрактивен,но те се справиха добре с оформлението.Ние когато отсядахме в Марагидик вечеряхме в Панорама,защото кухнята там ни харесваше повече,а и панорамата от терасата на ресторанта е наистина разкошна.Това лято разбрах от моя близка,която почива в Марагидик ,че отново са били с малко персонал,както и в Панорама се е чакало с часове в ресторанта,но това вече го обсъждахме в подобна тема.Мисля обаче,че този сезон няма да липсва чак толкова работна ръка,както преди...... Confused

# 13
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 706
Здравейте!
Предстои ни среща май месец с много майки, бебета...и татковци и сме си набелязали няколко хотела,от които и тези двата!Има ли някой ,който да е ходил там и да има лични впечатления?Ще ни е от полза!
Благодарим предварително Grinning
Ето ги и сайтовете:
Априлци
здравейте,
Миналата година направихме форумската си национална среща в хотел Априлци. В първия пост на отчетната тема на Априлки 2007, има доста снимков материал от хотела и мероприятието.
Бяхме там около точно 29 -30 -31 май, топло време, басейна не се отоплява, но това не пречеше на дечковците - всички на годинка до пляскат в него. Градината е доволно голяма и е на тераси - малко неприятно, защото тичаш след децата за да не се изсипят, но така или иначе в момента на прохождане нон стоп си до тях Peace Има нещо като бар при басейна, който не работеше, но ни позволиха да си изнесем напитките там и вечерта си седнахме също там. Стаите са ок, не е супер лукс, но не и мизерно. Обслужване, малко са несъобразителни - на втората вечер имаше някакво тържество в ресторанта и музиката гърмеше, но към 11 имаше лека намеса от моя страна /главен организатор на мероприятието/ и се взеха мерки - още повече, че не им бяхме платили втората нощувка, а само капарото. Mr. Green Иначе се стараеха да ни угодят, в ресторанта дечковците плъзнаха като хлебарки и си беше истинско изпитание за нормалната лабота на персонала - не съм чула и дума за упрек или оплакване. Позволиха ни да си засадим декоративни дръвчета в двора. На втория ден ни организираха нещо като официален обяд на вън при барбекюто - предварително им дадохме меню, защото бяхме доста хора. Като цяло изкарахме си добре.
П.П във фойаето има безжичен интернет, безплатно.
Ако има въпроси  Peace

Общи условия

Активация на акаунт