Мами помогнете!!! незатворени коремни и гръдни мускули???

  • 1 033
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Мами, много съм изплашена... моето мишленце е на 11 месеца и докато шаваше голичко и правеше нещо като мост, между ребрата му / той е много слабичък/ видях, че има нещо изпъкнало. там, където на възрастните хора им е "лъжичката"точно по средата на гръдния кош. личната ни лекарка каза, че имал незатворени коремни и гръдни мускули и да правим упражнения за корема. Не било страшно, можело най-много до хернийка да доведе... Някой от вас чувал ли е за подобно нещо, моля споделете...

# 1
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Не съм чувала, но щом лекарката е казала, че е нормално и ще се преодолее с времето, значи не е така страшно. Защо не потърсиш още едно лекарско мнение - дори да е само за твое успокоение. Хернията не е толкова опасна, за да те притеснява. Стискам палци бързо да се оправи мъничето и да тревогите ви да минат.  Praynig

# 2
  • Мнения: 9 429
Защо не се консултираш със специалист?

# 3
  • Мнения: 99
да, ще се консултирам със специалист, но чак утре ... ако имам късмет да имат свободни часове

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Звучи много неприятно.  Sad
Не мога да ти помогна, но искам да ти пожелая успех  bouquet.

# 5
  • Мнения: 1 322
Задължително се консултирай със специалист.

# 6
  • Мнения: 1 303
Прочетох,че това се среща нормално при някои бебета и не изисква корекция-мускулите на корема(правите) с разстежа си ще затворят дефекта.Оперативна намеса-само ако се усложни с херния.
Но най-добре го заведи на  хирург за да си спокойна Peace

# 7
  • Мнения: 55
Много неприятно дано се оправи да задължително консултация със специалист, Peaceкъсмет

Общи условия

Активация на акаунт