Кой детски ортопед в Пловдив ще ми препоръчате?

  • 2 782
  • 4
  •   1
Отговори
Моля ви помогнете ми в избора на ортопед.Бебето ми е с диагноза дисплазия на тазобедрените стави.Изписаха ни ортопедични гащички..Но искам да се посъветвам със специалист,който си разбира от работата..
Вие от кой сте доволни?
Чувала съм за Янакиев,но само той ли е?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 496
Аллекса,

Преди година - година и половина имахе нужда от подобна консултация. Тогава чух добри отзиви за д-р Симитчиев от МЦ 'Тримонциум' (преди години там беше 'Патологична бременност'). Работеше със ЗК и взехме направление от лекарката ни. Беше изключително внимателен с детето, прегледа премина като игра! Даде ни полезни насоки и отстранихме проблема.

Координати - на сайта http://trimontium.hit.bg/bulgaria.htm

# 2
  • Мнения: 4 000
В Пловдив има един известен ортопед (д-р Хазбун), ако не греша.
Без да имам преки впечатления, мисля че определено е добър лекар. Дано се включи някой от Пловдив, а ти пробвай и с търсач ката да потърсиш координати и други отзиви за него.
Успех

# 3
  • Мнения: 105
Аз съм ужасена от тези ортопеди!
Едните лекари съответно джи пи-та препоръчват Янакиев, а другите Хазбун.
Отиваме при Хазбун, на 5-тия месец се оказа, че има разлика в градусите между едното и другото краче. Веднага ни каза да слагаме ортопедични гащи. Купихме ги, носи ги 2 седмици по няколко часа /по принцип трябва да се свалят само при смяна на памперс/, но малкия постоянно пищеше и ревеше като беше с тях. След тези 2 седмици айде пак при него, гледа бебето на ехограф, Ами нищо му няма вече. И кво за 2 седмици се оправи. И за всяко едно ходене при него 30лв., 30лв. За един месец дадохме 100лв. да напълним гушите на частните лекари, които според мен само шашкат хората, за да им вземат парите!!!

В днешно време повечето лекари станаха търговци!!!

# 4
  • Мнения: 49
ние също имахме проблем ,детето ми на ренгенова снимка бе с локсация,ходихме при ортопед и той потвърди и ни сложи кайшки /голям рев ревахме и двете/носи ги 1седмица и решихме да я заведем за второ мнение и отхвърлиха локсацията ,проблема бе по малък-не беше се отворела добре едната става и носипме ортопедично възглавничка 2мес.,та в този ред на мисли ти препоръчвам ортопеда в Ст.Загора-д-р Дърмонов,за мен е добър и всички от нашия град го препоръчват,ако искаш ще ти дам кординати Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт