Здравейте
правих си изследвания-цитуномаска (която не показа нищо обезпокояващо) и кръв отделно ми взимаха ,но не ми откриха нищо нередно на този етап-предположиха,че имам хормонален проблем
а проблема ми е следния-кървя след полов акт( който е и болезнен в някои моменти),отделно почти винаги след определен период след като ми свърши цикъла ми се появява ръждиво течение,но аз го обяснявам с евентуална овулация
симптомите ми отговаряха на "полипи на матката",но нито един лекар не видя такъв проблем

при последния преглед се установи,че кървя от шийката на матката,но лекаря реши да не ми го лекува,защото не изглеждало като раничка,а да търсим причината за това

та въпроса ми е-какво би могло да бъде това-тъпа болка по време на секс и кървене след това?прегледа установи,че това кървене аз си го имам по принцип,но след полов акт явно се разранява повече


отделно точно на сгъвката горе на вътрешната част на крака ,близо до половите ми органи се образува топче.и друг път ми се е образувало и след натискане е излизало нещо като гной,но сега не се маха вече около седмица ми стои-прилича на вътрешна пъпка  Confused и леко боли

аз така или иначе ще ходя на лекар,но тъй като обиколих няколко и все нищо конкретно не ми казват бих искала да получа информация ако някой е попадал на моя случай