28 Австрия - Дрън - дрън, плям - плям, бля - бля в грипно време

  • 15 259
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Уф! Друго не ми дойде на ум, давайте идеи , ще променя заглавието.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360366.0  старата тема

Финансовата криза не ни плаши
И грипът ние ще преборим,
Мами е Австрия сме смели
и в тази тема си говорим   

Исках да е това заглавие, но няма място да го напиша

# 1
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Danke Уомбатче!     bouquet

Пу първа!   smile3533

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 10:47 от Jeni 1

# 2
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Хайде на кафетооо    food010  food010  food010

Лек и спокоен ден от мен!

# 3
  • Мнения: 323
javascript:void(0); хоп,троп и моя милост тук

# 4
  • Мнения: 339
Уомб, на мен заглавието ми харесва , много даже  Wink съвсем си е на мястото, лепна кат дъфка на подметка  hahaha
А може ли да ти звън направо, че и аз не си го знам номера  Mr. Green Ей ама днес ми е едно весело даже и малко поезия бих понесла Twisted Evil
 Стоянски го пратих на детска че горкия издивя четири дни в къщи, а от както се прибрахме от акх Т не е вдигал но на два пъти му се случи да повръща кашата от кашляне след ядене - много гадни сополи, някакви дето навън не изтичат , така и не им видях очите стичат му се направо в гърлото и от там незнам накъде, накъдето си пробият път май.
Жени има едно бутонче "редактирай" дето като го натиснеш и може да си допълниш старото мнение като забравиш нещо да кажеш.
Пък аз днес сътворих руло стефани без готварска книга да видим фали ще става.

# 5
  • Мнения: 957
Роси, обади се.

Почина гласът на Тракия
Вълкана Стоянова си отиде на 87 години

http://www.youtube.com/watch?v=LaHSEdHhCJI&feature=PlayList& … xt=1&index=30

http://www.youtube.com/watch?v=LaHSEdHhCJI

http://www.youtube.com/watch?v=UB1c9N7Pp3c&feature=PlayList& … =0&playnext=1

на тази винаги се разревавам

# 6
  • Мнения: 28
ЕЙййййй какво казваш...за никого няма прошка.
толкова години са работили с баща ми..не смея да му кажа..
той я признаваше за най-добрата.

нещо друго, но в тази врьзка:
http://www.youtube.com/watch?v=nf9RyQA26CM&feature=related

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 15:49 от kaliopa1

# 7
  • Мнения: 153
Хоп троп в новата тема  tiptoe Уомбат, мерси, 3а която  newsm78

# 8
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Сега и Ро като е в настроение, вече мога спокойно да се разпиша и тука  Mr. Green Mr. Green .
Торбестото, благодарско за темата! И за припомнените песни!  Hug Бог да я прости Вълкана Стоянова! Дано там да й е светло и добре! "Даньова Мама" пише, че я пее Бинка Добрева, но и дете да я изпълнява мен ме разтърсва яко!
Хубава вечер и положителни емоции!   bouquet

# 9
  • Мнения: 0
Привет и от мен в този студен януарски ден!
Някой спомена по-горе,че е в настроение за нещо поетично,хайде сега наслаждавайте се:

Обичам да пея,
на глас да се смея,
със страст да танцувам,
безспир да лудувам.

Обичам да мечтая дълго,
да гледам слънцето в очите,
с вятъра да си играя,
да се любувам на звездите.

Обичам да сънувам много,
из царството Морфеево да бродя,
а на сутринта забравила тревоги
да се събудя с усмивка
.

# 10
  • Виена
  • Мнения: 91
Привет в новата тема и от мен!

Добре дошли на новите мами  wavey

Вчера бяхме на консултация и моето момиченце е вече пет килограма и 60 см.  newsm44 

# 11
  • Vienna
  • Мнения: 266
 bowuu хайде и аz в новата тема.
днес ми е мн готин ден, раzкрасявах се слу6ах муzика, танzувах и после си вzех едно4асова вана с перли, кожата ми е като кадифе  Laughing zа жалост неможах да си дообеzкосмя 2ря крак и сега сьм 4удна гледка. но сьвсем се бях отпуснала и като видях,4е е 13 и не6то се раzтьр4ах zа детската..... утре на6те идват и неzнам колко време 6те си ходя полу обеzкосмена. един вьпрос, от кога децата ви ходят сами до тоалетнта? от на4алото на декември Макси дьржи сам да ака и пика и даже си zатваря вратата #Crazy ,каzва ми `мами, ду битте нихт коммен`

# 12
  • Мнения: 957
Patenze25 , бих уважила желанието му за лична сфера Grinning Даниел се бори със зъби и нокти да яде сам и аз съм на път да се предам, нощо, че и камиончето от време на време нагазва в купата Mr. Green

Еееех за една гореща вана човек убивам, с перли или без перли, все тая. В нашето алтбау обаче температурата във банята и вц-то са горе-долу като на вън, пък и вана си нямаме...

Ели, изчезнаха ли проблемите ви с храненето? Щом така добре наддава и расте, предполагам всичко е вече нормално.

# 13
  • Мнения: 343
хайде и ние да се разпишем в новата тема.
пате, алекс без мен не влиза в кенефа. така че, не съм голямя помощ.

вчера водих александър на ТЦМ лекар... детето сега пие канабис Rolling Eyes без майтап, и толкова  и струва, това дрогите скъпо удоволствие. да видим ще ни оправи ли проблема с честите инфекти и неходенето по голяма нужда.

днес по изключение работих на пълен ден и се прибрах в 18ч. в супер настроение. какво намирам у дома, един кисел,  нервиран мъж, дето е сготвил и водил децата на киндертурнен Laughing голям кеф. мисла да минавам постоянно на пълен ден, само дето финансово е напълно безсмислено.

# 14
  • Мнения: 39
Хайде и аз тука.
Умбат и аз едно време така си мислих за ваната,ама сега я ползвам мак. 2 пъти в годината. Е децата се къпят там през ден. А аз само я  newsm75  и мия и т.н. Ние си нямаме екстра душкабина  Confused
Деиана дано да ги израстете тези инфекции а за канабиса следи и за други реакции  Wink
Пате Мика има страх да е сам и затова ходим с него в  ВЦто.
Ели супер сте порастнали пу-пу само тама.
На новите мами  welcome

Общи условия

Активация на акаунт