Клиника Ескулап Русе

  • 12 581
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 134
Мили бъдещи мами,отварям нова тема за клиника Ескулап....
Тези който са доволни от клиниката да пишат,а тези които не са да кажат въобще има ли недостатаци там?!Защото според мен няма........едиственно хората се притесняват от финансова гледна точка,но това ли е най-важното?Все пак здравето е на първо място!!!!

# 1
Здравей!Когато бях бременна във втория месец ми се наложи да лежа 3 дена в болница.Тогава гинекологът ми ме прати в Ескулап.Останах много доволна.Персоналът беше внимателен,когато имах нужда от тях бяха насреща.Не съм плащала нищо-всичко се пое от здравната каса.А е факт,че условията и храната са отлични.Друг е въпросът,че за раждане там искат голяма сума.Надявам се,че съм била полезна!

# 2
  • България
  • Мнения: 987
Здравейте момичета,
d 28, кой е твоят гинеколог?
Имам приятелка, която е при Шишкова и се наложи да лежи в болница, но я изпратиха в родилното, вместо в Ескулап. Чудя се защо..........

# 3
  • Мнения: 28 053
След като приятелката ми имА глупостта да роди в Русе/преди месец и половина/-в МБАЛ,едва не я изгубихме! Ражда по естествен път,на 20-я ден отиде на преглед-за конците,но нямали часове. Едва на 40-я ден й казаха,че има останали лохии.При кюртажа в Ескулап й перфорираха матката #2gunfire Наложи се да я отворят,за да я зашият. Нямам думи,хора,молете се като отивате да раждате-да излезете живи и здрави от така наречените болници в България-вие и бебетата ви!

# 4
  • България
  • Мнения: 987
След като приятелката ми имА глупостта да роди в Русе/преди месец и половина/-в МБАЛ,едва не я изгубихме! Ражда по естествен път,на 20-я ден отиде на преглед-за конците,но нямали часове. Едва на 40-я ден й казаха,че има останали лохии.При кюртажа в Ескулап й перфорираха матката #2gunfire Наложи се да я отворят,за да я зашият. Нямам думи,хора,молете се като отивате да раждате-да излезете живи и здрави от така наречените болници в България-вие и бебетата ви!
Кой лекар е правил кюртажа?

# 5
Здравейте,момичета!Тортичка,голям интерес проявяваш относно това кой доктор ме е пратил в Ескулап.За да задоволя интереса ти ще ти отговоря-доктор Зарзаланов. И какво ще последва сега-само злоба и злъч по негов адрес?Напук на всички останали,аз винаги ще твърдя,че за мен той е единственият лекар на когото имам доверие.А ако съм останала с грешни впечатления-извинявай.

# 6
  • България
  • Мнения: 987
Здравейте,момичета!Тортичка,голям интерес проявяваш относно това кой доктор ме е пратил в Ескулап.За да задоволя интереса ти ще ти отговоря-доктор Зарзаланов. И какво ще последва сега-само злоба и злъч по негов адрес?Напук на всички останали,аз винаги ще твърдя,че за мен той е единственият лекар на когото имам доверие.А ако съм останала с грешни впечатления-извинявай.

Нямам подобни намерения, d 28 Simple Smile. Понеже приятелката ми не беше доволна от АГ-то, а няма възможност да си плаща в Ескулап, затова попитах. Ако наистина може да се лежи по ЗК в частната клиника, предполагам, че ще има доста желаещи момичета.

Относно Зарзаланов - не съм ходила при него. Чувала съм и хубави, и лоши неща, както за всеки лекар. Нямам намерение да нападам нито него, нито теб. Винаги съм била на мнение, че трябва да имаме доверие на лекаря, който ни лекува. Радвам се, при теб е така.

# 7
Тортичка,отново се извинявам.Докторът ме вкара в Ескулап,защото там изписват по-лесно.В АГ-то е един малък ужас-има клинични пътеки и т.н.Голямо значение има и това къде доктора упражнява професията си.А доколкото знам малко от лекарите в АГ работят и в Ескулап.Това беше и една от причините да си избера Зарзаланов за наблюдаващ лекар. Освен всички останали,разбира се.

# 8
Забравих да спомена,че не съм плащала за престоя си в Ескулап-всичко се поема от здравната каса.Просто лекарят е преценил така в случая с приятелката ти.

# 9
  • България
  • Мнения: 987
А знаеш ли дали Рудницки работи и на двете места или само в Ескулап?

# 10
Почти съм сигурна,че работи само в Ескулап.За две години два пъти ми се наложи да лежа в АГ и не съм го срещала там.

# 11
  • Мнения: 11
здравейте на всички раждах в ескулап и съм много доволна персоналът е мил а това че нямат  техника е останало от едно време тези неща ги говорят хора които са чули нещо от някъде но не са проверили

# 12
  • Мнения: 123
Незнам каква техника имат,но щом някои доктори препоръчват да се прави операция в АГ и щом бебета с проблеми веднага се карат пак в АГ...-смятай каква техника имат.

# 13
  • Мнения: 11
разликата е там че като ти направят операция в АГ плащаш на доктора а като е  в Ескулап плащаш на болницата направи си извода

# 14
  • Мнения: 11
а това за бебетата е много относително върви роди в Ескулап пък после ще говорим

Общи условия

Активация на акаунт