Чико или Фишър прайз?

  • 1 583
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Ако трябва да изберете играчка за 1 годишно дете коя фирма бихте предпочели и защо-като се има впредвид че доста неща са почти еднакви по функции! Peace

# 1
# 2
  • Мнения: 14 488
Peace
по-хубави са и като замисъл и като изпълнение

# 3
  • Мнения: 367
Досега и аз съм на това мнение!  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз за Чико.  Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Аз пък съм за Фишър Прайс  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 766
И аз съм за Чико
..................
по-хубави са и като замисъл и като изпълнение
Именно  Wink

# 7
  • Мнения: 335
Аз също съм за Чико!

# 8
  • Мнения: 622
Фишър-прайс определено Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 44 088
Фишър прайз.
Или Томи Simple Smile)) Или Плейскуул Simple Smile Little tikes Simple Smile

Чико най-не ми харесват Simple Smile))

А за теб какво значение има....

# 10
  • Мнения: 367
Фишър прайз.
Или Томи Simple Smile)) Или Плейскуул Simple Smile Little tikes Simple Smile

Чико най-не ми харесват Simple Smile))

А за теб какво значение има....

Ами щом питам сигурно има!Защо да няма значение за мен.....  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 44 088
Сигурно е точно така...интересно ми е защо Simple Smile
в смисъл това си е някакъв субективен избор....дори може да упира само до външен вид или пък на фишър да са по-приятни мелодииките или предубеждение към чико, по-изгодни цени...и милиони други.... именно заради тази пристрасност в един такъв избор ми е интересно, защо те вълнува чуждото мнение....

# 12
  • софия
  • Мнения: 1 745
Сигурно е точно така...интересно ми е защо Simple Smile

и аз това се питам  Thinking...

# 13
  • Мнения: 367
Преди време на нашия пазар Чико беше номер едно,а аз поне не бях чувала толкова за Фишър Прайс,а може би е насадено от нашите майки/баби/ че "Чико си е Чико".И понеже аз имам и от двете фирми както казвате едни заради външен вид други заради мелодиика...но с течение на времето гледам че играчките на Чико имат по-дълъг живот и са по-търсени и предпочитани от децата ми /подчертавам от мойте деца,точно както каза субективно/.Затова ми стана интересно дали е случайност.
Скоро ми предстои да купувам отново подаръци и понеже на там съм се насочила исках да видя-дали не съм предубедена просто.
Извинявайте,но нали затова е форума,не да даваме обяснение защо питаме за нещо,а просто питаме.Пък...ако иска някой отговаря! Wink
  bouquet

# 14
  • Мнения: 14 488
фишър прайз са евтини играчки. у нас се оскъпяват от митата при вноса и затова може някой да мисли, че са кой знае какво. иначе фишър прайз имат хубави люлки и столчета

Общи условия

Активация на акаунт