Какво означава това?

  • 4 158
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11


Моля,кажете ми. Sad

# 1
  • Мнения: 1 335
Снимката е малко размазана и не виждам и помен от втора черта  Sad
Ако е така, съжалявам. За твое успокоение повтори теста след 2-3 дни или пусни кръвен тест.
Успех!

# 2
  • Мнения: 11
Ами това размазаното червено преди първата черта?  Sad

# 3
  • Мнения: 180
Според мен теста нещо е дефектен.
Трябва задължително да се появи тестовата черта.
Моето мнение е да си купиш друг и да го повториш утре сутринта с първата урина.
Късмет и да ти покаже каквото искаш Peace

# 4
  • Мнения: 11
Ами тестовата се появи,ама преди нея и перпендикулярно на нея има черта, леко размазана...След 20 минути изчезна.А над Т няма нищо. Ох... Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 1 946
За мен теста е отрицателен. Такава бледа перпендикулярна черта и аз съм имала. Нищо не значи.

Дано скоро видиш двете чертички   Hug

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Нищо му няма на теста, контролната черта си е там. За съжаление е отрицателен Confused Такова "размазване" в бялото поле се получава понякога, ако си капнала по-голямо количество урина.

# 7
  • Мнения: 975
И за мен теста е отрицателен,а може и дефектен да  е,с тази отвесна черта..Повтори го отново.

# 8
  • Мнения: 40
Тестът си е отрицателен... би бил невалиден, ако няма контролна линия Simple Smile А още повече, че е изчезнала след 20 минути. Но за успокоение опитай още веднъж Simple Smile

# 9
Според мен тестът е отрицателен-има си контролна линия,липсва втора. Относно размазването-при мен се е получавало,когато капна повече урина.

# 10
  • Мнения: 2 270
Според мен тестът е отрицателен-има си контролна линия,липсва втора. Относно размазването-при мен се е получавало,когато капна повече урина.
Peace

# 11
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Според мен тестът е отрицателен-има си контролна линия,липсва втора. Относно размазването-при мен се е получавало,когато капна повече урина.

И аз така мисля. Случвало ми се е да изглежда така.

# 12
  • Мнения: 121
Пиши ако направиш още един тест шуши.

# 13
  • Мнения: 3 675
Според мен това е отрицателен тест, успех следващият път. Peace

# 14
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Нищо му няма на теста, контролната черта си е там. За съжаление е отрицателен Confused Такова "размазване" в бялото поле се получава понякога, ако си капнала по-голямо количество урина.
Peace
Съжалявам!

Общи условия

Активация на акаунт