От къде да купя хубав детски халат за баня във Варна?

  • 2 991
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 478
Момичета,спешно до утре трябва да купя за подарък хубав детски халат за баня.Не искам да е от рошавите материи(защото имаме такъв и не съм много доволна),а предпочитам някаква хубава материя.Къде мога да намеря такъв-цената не е от значение.Помагайте.

# 1
  • Мнения: 29
На TAC има много хубави,но не съм сигурна дали ги имат в момента.Защо не звъннеш в магазина им да питаш,за да не се разхождаш напразно.В сайта на мола го има

# 2
  • Варна
  • Мнения: 478
Благодаря ти-гледах ги на Тач,но детски имат само един ,два модела и то едноцветни.Аз искам нещо пъстро и свежо,ама освен българските и турските рошавите нищо не мога да намеря.

# 3
  • Мнения: 2 127
Като излезеш от подлеза на Шипка , посока Историческият музей, има магазинче за спално бельо и халати.По дясната страна на улицата, слиза се по стълбички надолу.

# 4
  • Мнения: 2 936
хубави халати за мен са на фирмата Morgenstern,но не знам къде във Варна ....
тук ги има http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/238_330 може да се обадиш и да ги попиташ дали до утре биха могли да ти доставят  Peace

# 5
  • Мнения: 314
Като тръгнеш към Образцов дом,от тази страна,магазина на BEAUTY HOME,на 2 етаж.Виж там,имаше хубави детски халатчета.

Общи условия

Активация на акаунт