Какъв фон дьо тен ползвате?-3

  • 39 168
  • 402
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Тук продължаваме да си говорим за фон дьо тените...

                         

Тема първа
Тема втора

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 15:31 от kopche

# 1
  • Мнения: 4 202
И аз се запалих по тази основа на Smashbox. От години търся хубава база, но не съм попадала на нещо кой знае какво.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И аз се запалих по тази основа на Smashbox. От години търся хубава база, но не съм попадала на нещо кой знае какво.

Поръчахме с Ета и базата, и пудрата, ще споделим като дойдат  Peace

# 3
  • Мнения: 12
Не мога да се стърпя да изрека въшебното форумско заклинание : Запис  Crazy

Засега съм доволна от фдт-а, който ползвам (EL Doulbe Wear Light), и не бързам да го сменям, но ще следя с интерес какви нови продукти  излизат и какво мислите за тях  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 947
Преди време ползвах един на Ланком, за мазна кожа и доста добре матиращ, сега не мога да го открия из сайтовете и си взех друг. по принцип харесвам на тази марка, ще се радвам ако дадете впечатления за пудрите, защото лъсвам естествено след няколко часа и е видно, че без пудра няма да мина.

# 5
  • Мнения: 214
Останах очарована от един на Manhattan.За пръв път ми беше да ползвам на тази марка.Мноооого съм доволна.Дори е по-добър от тези,които се водят за висшимарки в козметиката и мисля да повторя пак.Имаше леки опалесциращи частички,нолицето не лъщи,а изглежда адски естествено.Казва се WAKE UP MAKE UP в цвят Natural Rose.

# 6
  • Мнения: 776
Преди време ползвах един на Ланком, за мазна кожа и доста добре матиращ, сега не мога да го открия из сайтовете и си взех друг. по принцип харесвам на тази марка, ще се радвам ако дадете впечатления за пудрите, защото лъсвам естествено след няколко часа и е видно, че без пудра няма да мина.

Аз мога да ти препоръчам матиращата пудра на Шисейдо
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=80929&goChar=S#DETAIL
Страхотна е Heart Eyes, траен резултат, без неприятно лъщене Hug

# 7
  • Мнения: 7 947
А самостоятелно ли я ползваш или върху ФДТ, защото горе пише пудра, долу ФДТ  newsm78
ти преди време ми беше препоръчала и ФДТ на Ланком точно, помня аз  Laughing - с него дали ще стане добра комбинация?

# 8
  • Мнения: 3 641
Останах очарована от един на Manhattan.За пръв път ми беше да ползвам на тази марка.Мноооого съм доволна.Дори е по-добър от тези,които се водят за висшимарки в козметиката и мисля да повторя пак.Имаше леки опалесциращи частички,нолицето не лъщи,а изглежда адски естествено.Казва се WAKE UP MAKE UP в цвят Natural Rose.
Не можах да разбера Embarassed Този със светлоотразитлени частици ли е, че точно такова нещо търся, а не матиращ Hug

# 9
  • Мнения: 271
И аз се запалих по тази основа на Smashbox. От години търся хубава база, но не съм попадала на нещо кой знае какво.


red shoe , тази на  Clarins ползвала ли си?Много е хубава.Икономична и многофункциална.Ползвам я като база за лице,най вече Т-зоната.Става и за база за очи.Сенките не мърдат цял ден.
Освен това количеството е прилично и икономично.Цената също е добра.

На Smashbox,имам безцветната и зелената.С нищо не превъзхождат тази на Кларинс.Зелената ми е във флакон с пулвелизатор,на който помпичката все заяжда.



# 10
  • на село
  • Мнения: 826
Засега съм доволна от фдт-а, който ползвам (EL Doulbe Wear Light), и не бързам да го сменям, но ще следя с интерес какви нови продукти  излизат и какво мислите за тях  Simple Smile
Може ли малко инфо? Цена и евентулно може ли да се поръча чрез интернет.
Трябва да си сменям фдт , тук има доста добри отзиви за този, та на него съм се спряла.

# 11
  • Мнения: 14 486
нещо в предишните теми изтървах, някой да е давал отзиви за фдт на буржоа с четката...не толкова фдт-а ме интересува колкото четката, защото иначе тези четки за фдт са ужасно скъпи

Celebre, благодаря ти за препоръката за кларинс Peace

# 12
  • Мнения: 214
*Jenny*  линкче http://www.manhattan.de/index.php?lan=en
ето тези light-reflecting pigments предполагам са опалесциращите пигменти.Пробвай го някъде.Аз останах повече от доволна.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
В предната тема някой питаше за фон дьо тена на Ла Рош Посе - наистина стои много добре на лицето - покривен, траен, изравнява много хубаво тена, но това, което на мен не ми допадна е, че там, където кожата ми е по-суха ми стоеше леко на люспи, а в останалите участъци ми я омазняваше. Когато съм без грим кожата ми не лъщи така, както като съм с него  Rolling Eyes Иначе на тестери не съм попадала, само в аптеката може да се пробва, няма на пакетчета като Авенския фон дьо тен. Цветовете са 4 и първият е доста светъл /понеже някой спомена, че имало само тъмни/. Аз си взех 2 № и ми идва леко по-светъл от лицето даже.

От всичко матиращо, което съм пробвала съм най-доволна от оцветения крем на Лед - Актипур. Матира невероятно за целия ден, покривен е като фон дьо тен и изравнява перфектно. Освен това се ползва вместо крем, много е лек и ухае невероятно  Crazy Сега са сменили опаковката и се предлагат вече 2 цвята. Единственото, което не ми допада е, че светлият тон ми идва леко по-тъмен  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 12
Засега съм доволна от фдт-а, който ползвам (EL Doulbe Wear Light), и не бързам да го сменям, но ще следя с интерес какви нови продукти  излизат и какво мислите за тях  Simple Smile
Може ли малко инфо? Цена и евентулно може ли да се поръча чрез интернет.
Трябва да си сменям фдт , тук има доста добри отзиви за този, та на него съм се спряла.

Привет, Же   Simple Smile
Аз също се насочих към този фдт след многото положителни отзиви в предишната тема  Peace
Ето различните тонове, в които се предлага, аз ползвам Интензитет 1.0 (най-светлия вариант).
http://www.esteelauder.co.uk/templates/products/sp_shaded.tmpl?n … DUCT_ID=PROD89444
Бих определила покривността като лека, трудно стига средна. Нанесен равномерно и в разумно количество смея да кажа, че е напълно незабележим  Flutter Аз го ползвам не върху цялото лице, а само където има нужда, и разлика просто не се забелязва. Има естествен завършек - нито матов, нито лъскав, но много зависи с какъв тип крем го ползваш отдолу  Peace Върху мен издържа цял ден, не дразни и не възпалява кожата. Както си личи - безкрайно доволна съм от него, това просто е "моят" фдт и затова не смятам да го сменям скоро. Възможно е обаче други потребителки да имат различни впечатления от него, всичко е до кожа  Peace
Закупих го преди няколко месеца за 65лв, от Мол Варна ( в едно от редките ми посещения там). Предполагам, че във всеки мол би трябвало да го има, но по интернет не съм поръчвала и нямам информация.

П.С. на Ла Рош имам цвят номер 1 и ми идва тъмен, а и е доста покривен, затова не го ползвам вече, но става за чудесен коректор  Peace Лятото, когато имах нужда от повече покривност от некомедогенен продукт, само той ме спаси  Peace

Общи условия

Активация на акаунт