Низита маз и Низита мехлем

  • 18 065
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Може ли някой да ми каже има ли разлика между тези две неща и каква е?Четох във форума че някой мами използват Низита мехлем против хрема,аз намерих в нашата аптека само Низита маз и на всичкото от горе упътването ми е на Немски,нищичко не пише на БГ.В аптеката ми казаха,че това не е за хрема а за овлажняване на лигавицата.

Кажете ми нещо повече за двете неща ако някой ги е ползвал. newsm78

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Сега изрових моята Низита. Пише маз за нос вътре в листовката. Мисля, че става въпрос за едно и също нещо.
Ето и съдържанието:"СЪСТАВ: Sodium chloride 2,8 g u Sodium bicarbonate 7,2g в 100 g унгвент за нос. ПОКАЗАНИЯ: За подпомагане на лечението в случаи на запушен нос, , за почистване и овлажняване на лигавицата на носа, за омекотяване на крусти. ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: Въвежда се около 1 см от унгвента във всяка ноздра няколко пъти дневно преди лягане, като се масажира леко от двете страни на носа."
Подходящ за възрастни, деца и бебета.

# 2
  • Мнения: 221
Мерси много. 

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Не е само за овлажняване на нослето.
При нас действа много добре на хремата.
Страшно доволна съм от Нисита.
И да, маз пише и при нас.

# 4
  • Мнения: 221
Явно на Низита маз и казват разговорно мехлем.Аз си мислех че маз и мехлем са две различни неща.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 074
Едно и също е Peace

# 6
  • Мнения: 6 713
Значи може да се дава на бебета, на мен една аптекарка ми каза ,че не могло! Thinking

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Може да се дава на бебета и в листовката го пише.

# 8
  • Мнения: 6 713
Може да се дава на бебета и в листовката го пише.

Мерси много! Hug

# 9
  • Мнения: 52
Низита е еквивалент на физиологичния разтвор.Използва се предимно за бебета по мое наблюдение.

Общи условия

Активация на акаунт