Пазаруване в Илиянци!!!

  • 9 174
  • 10
  •   1
Отговори
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз съм от Плевен.Моля да ми кажете наистина ли е евтино в Илиянци,има ли хубави дрехи,заслужава ли си да се пазарува оттам?И някоя от вас знае ли дали правят добри отстъпки за покупки на едро???     Благодаря много!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 426
Ами вече не е много евтино и там с изключение на нещата в китайското хале които са само боклуци,а за намалението ако се пазарува на едро предполагам че се договаряш с продавача.Все известен факт е че доста магазини по центъра се зареждат от Илиянци лично аз съм виждала определена дреха и на двете места е естествено в центъра на тройно по висока цена

# 2
  • София
  • Мнения: 1 998
Тук-там може да намериш нещо евтино и хубаво, но трябва голямо обикаляне. Има няколко български фирми производители на достъпни цени. Наистина не е като преди. На едро правят отстъпка, ако купуваш на серии, т.е. пълната номерация. Ако искаш просто да си вземеш няколко дрешки, а не да зареждаш магазин ще ти направят символична отстъпка.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
взимала съм дрехи от там за без пари и доста добро качество.  намаленията не са само за цяла колекция а и за определен брой дрехи. мен са ми намаляли и 2 блузи дори а ако пазаруваш повече си струва.

# 4
  • Мнения: 21
Според мен си заслужава, но трябва да имаш време спокойно да обиколиш и да разгледаш всичко. Ако умееш да се пазариш ти правят  голяма отстъпка. На мен са ми продавали 4 неща на цената на две. Като се има впредвид, че повечето лъскави магазини пазаруват от там и понякога си слагат 100 процентова надценка мисля че си заслужава. Ако нямаш време обаче и гледаш отгоре отгоре ще останеш с впечатлението, че са само боклуци.

# 5
  • София
  • Мнения: 708
Според мен са си предимно боклуци нещата , с малки изключения (както и в доста магазини в центъра,зареждащи от там). Дори разликата в цените не е толкова голяма.

# 6
  • Мнения: 7 723
Да. По- евтино е.
...ама няма нищо интересно... Grinning

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
ако пазаруваш на дребно дори не мисля,че е по-евтино

# 8
  • Мнения: 1 788
Има и интересни неща, но все пак всичко е въпрос на вкус Simple Smile
Определено ще ти трябва един ден свободен, за да можеш да обиколиш и разгледаш спокойно.
А това, че някои магазини в центъра зареждат от там, е напълно вярно. И надценката им никак не е малка.
Съвсем случайно един път запомних една туника, която на Илиянци беше 32лв. След седмица се разхождах в центъра (не помня вече точно къде) и я видях на витрината на магазин. Влязох от любопитство. Казаха ми, че е италианска и струва 130лв. (беше абсолютно същата туника, и материя, и модел, и кичозното лачено коланче към нея)
Смях се много Simple Smile))

# 9
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Има и евтини, има и скъпи неща. Но например якета от естествена кожа могат да се намерят за по 120 лева, при това хубави и модерни. Има неща и на български, и на китайски, и на турски производители. Много от собствениците на магазини там, държат такива на Пиротска и на Графа, с тази разлика, че цените им в Илиенци са доста по-евтини, отколкото в другите им магазини.

# 10
  • Мнения: 130
Наскоро бях там. Не бих казала, че е по-евтино. Разликата в стоките, които аз наблюдавах не беше повече от 1-3 лв. Просто има много неща накуп.

Общи условия

Активация на акаунт