Бебето ми е на кърма и има запек???

  • 509
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Кажете какво да правя.Бебчо е изцяло на кърма, акаше по 3 пъти на ден и изведнъж спря.Опитва се да ака с много рев, но не се получава, струва ми се,че го боли и коремчето, намали и храненето.Когато му помогна със термометър,акото е течно, значи не е съвсем запек.Май аз нещо обърках храненето по празниците, не знам дали е възможно, но не се оправя.

# 1
  • Мнения: 46 489
Щом е течно не е запек.
Може да го боли от нещо. Нови храни въвеждала ли си?

# 2
  • Мнения: 4 292
И дъщеря ми е така от два месеца вече. Изцяло на кърма е. Случвало се е по седем дена да не се изхожда, а когато го направи е обилно и със съвсем нормална консистенция. Това не е запек, определено. Много кърмени бебета са така и лекарите нямат обяснение на какво се дължи. Достатъчно е да влезеш в кърмаческия и ще видиш, че е точно така.
Яж разхлабващи храни, като овесени ядки, тиква, сок от сливи и круши... Аз, за моето бебе по празниците открих, че много рахлабващо и действа киселото зеле.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 104
Кло,сигурно аз ще получа разстройство от такива теща, но не може да се изходи, най ме притеснява това, че намали храненето-едва80мл.Той трябва да изяжда двойно. Имаме кантарче вкъщи и един ден го мерих през целия ден.Кърма си има, но. ако така продълава ще намалее.Изцяло на кърма е и до преди празниците акаше по 3 пъти на ден.
Благодаря ви момичета,че се включвате!Много съм притеснена.

Общи условия

Активация на акаунт