Отново съм жива и влюбена,но не във мъжът ми-има ли и други?!

  • 5 665
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Р

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 23:21 от мишка77

# 1
  • Мнения: 220
Текста ти нещо не ми се върза със заглавието и не разбрах каква е била идеята ти-сигурно гориш от страст и преливаш от адреналин .Но въпреки това бъди щастлива.През тези 8 години не съзнаваше ли ,че си жива?Как сте отгледали детенцето си без живец-незнам.Много ми са странни изказвания от този тип-влюбих се отново и сега пак живея.

# 2
  • Мнения: 2 111
Бяга ти, защото открито му се натискаш. Повечето мъже предпочитат те да бъдат ловците или поне така да им изглежда. Интересно какво ли ще стане ако разбере, че имаш мъж и дете? А мъжът ти как би реагирал ако разбере? Смятам трябва да си отговориш на тези въпроси преди да се впускаш в каквото и да било. Няма да коментирам моралната страна на нещата, защото не искам да те обиждам.

# 3
  • Мнения: 13
Нещо не те разбрах newsm78 Канене на вечеря,пък два апартамента.Мъжа и детето къде са
в схемата?Или си командировка? Пожелавам ти успех в лъжите  Thinking

# 4
  • Мнения: 830
Защо не продадете единият апартамен и не си спестиш мъките  Mr. Green Моя е на акт 15 и подобни тревоги нямам Crazy,дано не те надуши мъжът ти, че ще видиш тогава едни вечери...

# 5
  • София
  • Мнения: 2 019
Аз не съм самотен родител,въпреки че нямам брак с бащата на синът ми-той е невероятен баща и човек Peace
...
Имам прекрасно семейство което много обичам и дете,което е смисълът на живота ни!

мишка77, това е цитат от един друг твой пост.
Просто не разбирам как при такъв невероятен човек, който имаш до себе си и при такова прекрасно семейство, пишеш подобни смс-и и криеш, че имаш мъж  и дете?    newsm78
И докъде точно очакваш да те доведе това "оживяване"?

ПП. Защо изтри част от поста си?

# 6
  • Мнения: 189
да-така е,аз не искам да си развалям  връзката с бащата на детето ми.Друго имах в предвид-но останах неразбрана явно...както и да е Peace

# 7
  • Мнения: 2 388
Не разбирам нещо.

Да не говорим, че 5 пъти чета и не светвам за какви апартаменти става въпрос. Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 2 019
Не разбирам нещо.

Да не говорим, че 5 пъти чета и не светвам за какви апартаменти става въпрос. Rolling Eyes

Палавата, става въпрос, че тя го кани на гости в другия апартамент, който притежават, а не в този, в който живеят в момента с мъжа си и детето си.  Peace

# 9
  • Мнения: 4 668
Мисля , че трябва да си подредиш приоритетите ... Замисляла ли си се колко ще нараниш мъжа си ? А имате и дете ... Confused
Ако си решила , че между вас с мъжа ти всичко е свършено , по - добре му го кажи , разберете се и тогава се влюбвай отново .
Но така играеш нечестно и на двата фронта - реално лъжеш и двамата мъже , но нищо чудно ти да си потърпевша накрая ...
Колкото до адреналина - разбирам те . Ако е само заигравка - ОК . но не мисля , че е така , защото ти го каниш и му предлагаш секс  ooooh! което между другото не ме кефи като тактика .

# 10
  • Мнения: 2 388
Палавата, става въпрос, че тя го кани на гости в другия апартамент, който притежават, а не в този, в който живеят в момента с мъжа си и детето си.  Peace

Благодаря, но как разбрахте?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 019
да-така е,аз не искам да си развалям  връзката с бащата на детето ми.Друго имах в предвид-но останах неразбрана явно...както и да е Peace

Не, не, аз смятам, че правилно те разбрах. Искаш да ти вдигне адреналина, да се почувстваш отново харесвана, да има тръпка, да правиш секс с чужд мъж... Само не разбрах кое от всичките тези неща ти липсва у дома?  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 2 019
Палавата, става въпрос, че тя го кани на гости в другия апартамент, който притежават, а не в този, в който живеят в момента с мъжа си и детето си.  Peace

Благодаря, но как разбрахте?

Ами праща му смс-и, в които го кани на гости и го пита би ли останал у тях, ако тя му предложи да правят секс. Същевременно уточнява, че имат два апартамента /само че това авторката го изтри от поста си впоследствие/...Тоест, има терен.

# 13
  • Мнения: 1 064
Явно доста е изтрито, защото вече темата е неразбираема. Даже не разбирам какво очаква авторката от нас - да  Hug ли?

# 14
  • Мнения: 2 556
Скоро имаше една тема за любовниците, от която се разбра, че не само ти си в това положение, но и доста други щастливо омъжени жени, така че честито

Общи условия

Активация на акаунт