Игри за детски рожден ден -7г.

  • 9 534
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Дъщеря ми скоро ще има празник, ще го правим както обикновенно навън, в заведение, но тази година като, че ли не  искам аниматори, щото вче им знаем програмата на всички, сами да се позабавляват , но все пак ми трябват 4-5 игри, вслучай , че луднат. Моля за идеи

# 1
  • София
  • Мнения: 395
Направете бал.Всички да дойдат маскирани. И допълнително вземи гримове да се до нарисуват.

# 2
  • Мнения: 318
викторина с въпроси подходящи за възрастта и с дребни награди(пр.дъвка,вафличка и т.н),игра познай професията(с мимики и жестове),игра със стрелички-кой ще събере повече точки,най-добре танцyваща двойка,развален телефон и мн.др.от този тип игри.
Желая ви весел празник и пиши после как сте изкарали!Скоро и на нас ни предстои същия пазник!

# 3
  • Мнения: 128
Благодаря за идеите, хубави празници!

# 4
  • Мнения: 120
Няколко игри, които играем ние:

1. дете със завързани очи се опитва с един голям черпак в ръка да достигне до поставена на пода тенджера, като почуква по земята. Направляват го с топло  и студено накъде да върви. По звука детето се ориентира кога е стигнало до тенджерата - като я удари и кънти на метал. наградата е бонбон или нещо дребно. После е друго дете наред.

2. Със завързани очи детето получава инструкция да напипа определено другарче от деца, наредени в редица. Ориентира се по косата и дрехите. Разбира се, преди да му се завържат очите, децата си разменят местата.

3. Пуска се музика, децата танцуват, в един момент музиката спира и всички трябва да замръзнат. Който се е мръднал последен, изгаря. Така, докато остане един победител.

4. Другият вариант е да танцуват децата и като спре музиката, да се опита всяко да седне на стол. Столовете са с един по-малко от децата Който остане без стол, изгаря. При следващата фаза се маха един стол. печели който остане последен.

# 5
  • Мнения: 88
Eто някои идейки и от мен:

Любима игра ми е т.нар. "Кола,фанта,спрайт" (може и да се сменят имената с други напитки или известни храни-пр."Боб,маруля,мармалад").Децата се нареждат в една редица и им казваш следните правила:
Когато кажеш "Кола" всички трябва да си вдигнат ръцете високо,при фанта- да седнат на земята и при спрайт- да се въртят в кръг.Разбира се може и да разнообразиш с други движения.

Друга интересна игра е тази с числата: Пускаш музика,децата танцуват,когато музиката спре казваш бърже едно число.Децата тря бва да образуват групичка от това число,който не успее изгаря (аз по-скоро го взимам за мой асистент Simple Smile да ми помага-така няма разревани и нацупени деца...)

Общи условия

Активация на акаунт